E kad je čovek ''maler''...

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dan ništa nije ukazivao na to, da ću se opasno iznervirati...

Krenem ja tako iz ''čaršije'' oko 19h, muzika svira u autu, lepo vreme...Prava uživancija...Međutim, kad ono...(ne nije to što mislite, ja sam dobar vozač, iako sam žensko), odjednom niotkud dođe neki jak zvuk poput ''pucnja''...''Sigurno mi je udario kamen u patos auta'', pomislih ja...Nastavim ja tako da vozim do kuće...Ništa nisam primetila...Ispred mene, nije bio nijedan automobil, a samo dva auta su prošla ''mimo'' mene iz suprotnog pravca u tom momentu...

Dođem ispred kuće, izađem iz auta, otvorim vrata garaže, krenem ka autu i vidim malu crticu na kraju šoferšajbne. Bezazleno, uzimam krpu da obrišem, nekako je delovalo ''iritantno''...Međutim, kamenčić koji je udario silinom, udario je u kraj šoferšajbne i pukao je prvi sloj od nekih 2 cm...Za nekih 10 dana, ta ''crtica'' je narasla na 30 cm...I sad se ''bakćem'' oko toga...:???: Već kako to ide...

Dakle, ovo je tema o onim bezveznim stvarima koje nam se potpuno neočekivano dese...
Dakle, kako vi stojite sa ''malerom''....? :)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Uh, Dum, izgleda da svi "maleri" koji se nama zenama desavaju imaju neke veze sa voznjom sto je, naravno, slucajnost :lol:
Poslednje sto mi se desilo "krupnije" je vec opisan okrsaj u saobracaju ali ce "zle" duse opet reci da to nije maler vec to sto ne umem da vozim, ne gledam i bla, bla, bla, vec vidjeno... I opet bih da napomenem, ne mogu da odolim, da je muskarac bio za volanom drugog vozila koji je bio u vecem "maleru" jer je "izvukao deblji kraj" :D ( bas sam losa :vorred: )
Salu na stranu, toliko toga nam se svakodnevno desava, bar meni, prirodno smotana wacko2 da ne znam sta bih pre pomenula ali mi je interesantno sto mnogi cesto znaju da "maler" povezu sa sujeverjem... Jednostavno nezgode se desavaju a cesto smo sami uzrocnici svojom nesmotrenoscu i nepaznjom.
I opet, sve te nezgode sto mi se desavaju ne pripisujem tome da sam malerozna osoba vec spletu raznih "situacija" + smotana :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
U pravu si Sendi...Ali ono moje je baš bilo nezavisno od mene...Prosto da ne poveruješ...Lepo vreme, nema saobraćaja...Znači, da je zima, pa da je ''rizla'', pa kamion ispred...pa da kaže čovek nešto, ali ovo...Nije to ništa strašno...Imam i kasko osiguranje...Međutim, moraću da ostavim auto 2-3 dana u servisu, a meni auto baš treba...Mislim, autom putujem na posao...i to mi je postala baš navika...

Jedan moj drugar je napokon izašao sa devojkom koja mu se sviđa i otišli su na jedno ''luksuznije mesto'', da je malo fascinira (kako to već ide :)) i kada je trebao da plati piće, ''uhvatio se za džep'' i shvatio da je zaboravio novčanik....:lol: Pa mislim, šta reći...To može svakom da se desi, ali jednostavno, bilo je u momentu kada se to najmanje očekivalo....
 
Natrag
Top