Drogba opet u Marselju?

Član
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruka
383
Posle incidenta koji u kom je učestvovao Drogba po završetku revanš utakmice polufinala Lige šampiona protiv Barselone aktuelne su priče o njegovom odlasku iz Čelsija. Prema tvrdnji francuskog lista "La Provence" Drogba bi voleo da ponovo zaigra u Marselju.

drogba-top42520090310085529.jpg


Reprezentativac Obale Slonovače i napadač Čelsija, došao je u London 2004. godine, na insistiranje tadašnjeg trenera Žozea Murinja koji je bio oduševljen Drogbom i njegovim nastupom za Marselj.

Nakon sjajnih igara u Čelsiju još se prošlog leta nagoveštavao odlazak tridesetjednogodišnjeg napadača, a priča je postala aktuelna posle incidenta koji je Drogba napravio nakon revanš utakmice polufinala Lige šampiona protiv Barselone, što se vlasniku "plavaca", Romanu Abramoviču, nimalo nije svidelo.

"Našao sam se s Didijeom i rekao mi je da bi voleo da ponovo zaigra u Marselju. Emotivna je bila sezona kada je igrao u Francuskoj i mislim da ne bi imao ništa protiv da na tom mestu nastavi karijeru", rekao je za "La Provence" Drogbin prijatelj Loran Paganeli.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Baš bi voleo da ga vidim ponovo u Marseju, bili bi mnogo jači i samim tim bi bila veća konkurencija Lionu !
 
Natrag
Top