Drajver za Tv karticu Prolink Pixeview 878 TV card !

Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
40
Jel moze neko da mi pomogne da mi posalje neki dobar program koji ce sam da mi nadje drajver za Tv karticu jer sam ubacio 64 bitni windows 7 i nemogu da nadjem drajvere za Pixelview 878 tv card carticu. Predhodno sam koristio 32 bitnu verziju windows 7 OS i radilo mi je sve super dok nisam ubacio 64 bitnu verziju. Ako ima neko program sa licencom da je registrovan nek mi posalje zipovanu verziju na e-mail ivandjora81@gmail.com
Hvala unapred !!!
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
Skini sebi DriverPack Solution
HTML:
http://kickmirror.com/drp13-r395-dvd-iso-t8095460.html#main
i probaj sa njim
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Ta kartica ima samo drajvere za xp tako da probaj preko windows update da skines genericki drajver. Device manager, pa nadjes karticu pa desni klik i update driver. Ukoliko ne nadje mislim da ces tesko naci. Mozes da potrazis od neke slicne kartice drajver i da ga preradis da ti dozvoli da ga instaliras. ta kartice mora da ima isti chip mislim da je u pitanju conectant 878, i da se isto povezuje. Posle toga raspakujes drajver(desni klik na exe fajl i extract, moze sa winrar). Potrebno je da utvrdis id vendor kartice (otprilike ovako izgleda: 1131:2001) i da zamenis naziv kartice odgovarajucim. Mozes da uporedis drajver za xp i taj novo skinuti pa izmenis odgovarajuce stavke. Samo obrati paznju mora biti isti chip, mora imati iste mogucnosti i ulaze, mora biti isto ili pal-pal ili ntsc-ntsc.

Jos jedno resenje je ako hoces da koristis karticu na novijem operativnom sitemu da probas neki linux(vec u sebi ima drajvere za stare kartice).
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top