Drajver za graficku

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
imam asus 9500 gt ali nemam drajcer za nju molim vas da mi kazete kako da skinem drajver za nju
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Ako ti je bas toliki problem, prepisi model grafe u google i na search(nVidia Graphics Drivers), kako ne znas da nadjes driver jbt....
Sto kaze lale bilo koji od nVidia-e
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Nece da se potrudi uopste, kada sam ja prvi put imao komp(2000 god), mene je sve interesovalo i sve sam tezio da sam popravim(Net je bio pojam i to samo dial-up), jer niko nije hteo da mi pokaze(iako je bilo ljudi koji su znali dosta), a sad, sve sazvakano i opet nista....
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
znam windows 98 se dizao preko start up diskete ,nije bilo bootabilnih cd -ova. i rijetko ko je znao reinstalirati sistem. a grdne pare ostavio za net i telefon.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Jeste brate, a oni sve imaju, ali dzabe kad se NE TRUDE i SVE HOCE NA GOTOVO(a i imaju na gotovo) i opet dzabe.
Noci sam provodio zezajuci se sa 98-icom, koja nema ni 10% drivera koje danas imaju OS,
Za svaki hardware poseban driver, da poludus, a danas sve ubaceno u boot i sazvakano.
Cak i RAID I SATA Driveri sa danas integrisu u OS, ni tu ne moras da se j....bes, sa F6, floppy itd...
 
Natrag
Top