Download SF tutorijala

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
61e989.png


Posto je dosta mrtvih linkova u tutorijalima,a ja nemam volje uploadovati po ko zna koji put,te da bi izbegli privatne poruke gde korisnici od mene traze odredjene tutorijale,dosao sam na ideju da napravim aplikaciju pomocu koje korisnici mogu pregledavati i downloadovati moje tutorijale,i naravno bice uvek dobri linkovi,tj. trajace otprilike dok traje i forum...

Napravio sam preko 1500 pdf tutorijala i preko 100 video tutorijala i svi oni bice sastavni deo ove aplikacije...U aplikaciji klikom misa na ime ...broj 1, pristupicete svim tutorijalima a vezani za tu podgrupu,dok klikom misa na ikonu pored podgrupe.....broj 2,downloadovace se u vas racunar svi tutorijali iz te podgrupe....

19b860.png


Ako pristupite pojedinacnim tutorijalima,mozete jednostavno klikom misa izabrati zeljeni....broj 1....

5379d1.png


te posto se on otvori mozete ga pregledati ili jednostavno downloadovati.....broj 2.....

25f6e4.png


Tako je kod svih tutorijala osim u podgrupi Video,gde klikom misa samo mozete izabrati zeljeni....broj 1,te downloadovati ga u vas racunar klikom misa na dugme save File...broj 2

465625.png


Napomenuo sam da ako zelite downloadovati sve tutorijale iz neke podgrupe dovoljno je da kliknete misem na ikonu za download pored te podgrupe...Pojavice vam se zatim na desktopu folder sa imenom podgrupe tutorijala koje zelite downloadovati i nemoj da vas buni sto ce biti prazan...Kada se zavrsi sav download tutorijala iz te grupe,u zavisnosti od brzine neta koju imate,napunice vam se i taj folder sa svim mogucim tutorijalima.....i naravno dok se ne pojave svi tutorijali u folderu nemojte zatvarati aplikaciju...

Inace tutorijala ima.... Linux - 375,Windows 8 - 315,Razni Tutorijali - oko 849,Video tutorijali - 101...i napominjem ne zatvarajte aplikaciju dok se ne pojave svi u folderu na desktopu jer zbog velicine i obimnosti download moze potrajati i malo duze ,jer je u pitanju sve zajedno oko 5 GB.....


:download:

Kod:
http://epg.serbianforum.org/SF/-T-/SFTutorijali.rar
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
boki,ako može upload ovog tigra
tražio sam po netu,ali bezuspješno;)
 
Natrag
Top