Download sa 1Channel addona u XBMC

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Kako da downloudujem sa 1 chanell, ne vidim nigdje opciju.
 

Prilozi

  • screenshot000.jpg
    screenshot000.jpg
    16,1 KB · Pregleda: 311
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kako da downloudujemsa 1 chanell, ne vidim nigdje opciju.

Kolega ti je odlicno odgovorio,najbolje je da taj isti film potrazis u masi drugih addona koji imaju omogucen jednostavan download.....

Pazi nije nemoguce downloadovati sa 1Chanell ali je proces isuvise komplikovan.....trebas imati instalirana jos par addona uz to sa pravilno konfigurisanim njihovim settingsima ,api kljucevima,zatim njihove programe u racunaru,i registrovan i podesen pravilno profil na serverima tih alata.....U pitanju su u nizu chouch potato,sick beard,sabnzbd.......isuvise je komplikovano da bi se objasnilo cak i tutorijalom....Ja sam jednom prilikom na youtube video objasnjenje svega toga koje je iz par delova trajalo preko sat vremena tako da ti ne savetujem da time gubis vreme...



ivxBzaH.jpg


1emgqmq.png


bkAeVhg.png


C0VJ3MD.png


Mozda je povoljnija opcija preko nekog realdebrid.py fajla koji mozes ubaciti u sam xbmc....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
hvala na sugestijama. necu se upustati u te avanture. Ovaj film sam nasao samo na 1 chanell, zato sam i pitao.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
hvala na sugestijama. necu se upustati u te avanture. Ovaj film sam nasao samo na 1 chanell, zato sam i pitao.

pokusaj jos sa pluginovima "simply movies" i "I watch online".....ova dva isto serviraju filmove te serije....
ja licno koristim "1channel", "Icefilms", "What The furk", "Simply Movies" i " I watch online"....i zasad sam pronasao bas sve sto sam si pozelio....pricamo za strane filmove i serije naravno....inace jedva cekam da se nadje neko da napravi plugin za filmove i serije sa ex-yu podrucja.....onda bi imali sve.....
 
Natrag
Top