Došao pred kuću rođaka i počeo pucati po djeci

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Došao pred kuću rođaka i počeo pucati po djeci


Danas.hr 04.09.2011.

0287007.48.jpg

'Počeli smo se bacati na zemlju, djeca su vrištala i plakala. Moj najstariji sin je krenuo na napadača i uhvatio ga za ruku u kojoj je imao pištolj. I još su se čuli pucnji...', priča 37-godišnjak iz Domašinca, čiji je rođak u nedjelju došao u njegovo dvorište te počeo pucati po njegovoj obitelji.

S.O. se u nedjelju popodne u Domašincu dovezao pred kuću svojeg rođaka D.O. (37). Po izlasku iz automobila počeo je pucati po kući i dvorištu u kojima su se nalazila djeca i trudna supruga 37-godišnjaka.

"Sjedili smo za stolom, supruga mi je trudna sa sedmim djetetom. Počeli smo se bacati na zemlju, djeca su vrištala i plakala. Moj najstariji sin (21) je krenuo na napadača i uhvatio ga za ruku u kojoj je imao pištolj. I još su se čuli pucnji, srećom zadnji meci su se zaustavili u automobilu. Onda je S.O. pobjegao", ispričao je D.O. dodajući kako je riječ o njegovom nećaku koji unatoč rodbinskim razmiricama nije ima razloga za takav čin.

24sata pišu kako je na mjesto događaja odmah došla Hitna pomoć, jer su svi ukućani bili u šoku. Policija traga za počiniteljem.
 
Natrag
Top