Dorucak na poslu ?

Član
Učlanjen(a)
02.01.2013
Poruka
3
Ima li neko neki predlog sta doruckovati na poslu?
Dosta nam je svima vec pekara i malih indexa, ako neko ima neku dobru , a jos i zdravu ideju, neka je podeli.:what:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Najbolja varijanta je da spremite doručak kod kuće, pa ga ponesete na posao. To može da bude dobar sendvič sa hranljivim sastojcima, ili recimo dobra salata. Spakuje se u kutijicu, začini neposredno pred obrok, prelivom iz flašice, isto tako napravljenim kod kuće.
Mogu da budu razne vrste pahuljica sa mlekom, jogurtom, voćnim sokom, uz dodatak voća. U istu svrhu, mogu da posluže i kašice koje možete kupiti u prodavnicama zdrave hrane i apotekama, čak su i pakovane tako, za jedan obrok (Bio balans).
Dok sam držala svoju radnju, u njoj sam provodila i po 10-12 sati dnevno. Uglavnom sam kod kuće spremala salatice (neke nalik na francusku, rusku i sl), od kojih sam pravila sendviče, a kupovala one instant supice koje samo prelijete vrućom vodom. Jer ipak, trebalo je izdržati tamo ceo dan, a nikad nisam volela brzu hranu.
Prema tome, uvek možete da smislite nešto zdravo, ako Vas ne mrzi da to nosite od kuće.
 
Natrag
Top