Dita fon Tiz: Kreirala sam brushaltere koji se lako skidaju

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
2828_dita-von-teese-foto01-Reuter_if.jpg


2829_dita-foto-Reuter_if.jpg


Američka plesačica i striptizeta Dita fon Tiz predstavila je nedavno u Londonu sopstvenu kolekciju donjeg veša za marku „Wonderbra“ koja od 23. septembra može da se kupi u svim većim evropskim gradovima

Kontroverzna umetnica Dita fon Tiz kreirala je donje rublje za prestižni brend „Wonderbra“, što je ispunjenje njenog sna, kako je jednom prilikom izjavila. Glavna inspiracija su joj, kao i u životu bili holivudski glamur četrdesetih i pedesetih godina prošlog veka. Kako su mnogi očekivali Dita se u Londonu nije pojavila u donjem vešu, iako je pozirala u društvu manekenki koje su nosile njene seksi kreacije.

Linija koju je predstavila sadrži karakteristike različitih stilova, ali je najzapaženije prošla „Party Edition“. Brushalteri, tanga gaćice, korseti, halteri i podvezice na način Dite fon Tiz puni su elegantnih plišanih detalja, čipke, traka, mašnica i šljokica.
− Oduvek sam želela da se bavim kreiranjem donjeg veša, pa mi je zato veoma važno da finalni produkt bude ono što bih ja rado nosila. Lep donji veš ne bi trebalo da bude nešto što oblačimo samo za naše ljubavnike. Žene treba da ga nose radi sebe. – kaže Dita.

Dizajnerka kolekcije navela je da neki od njenih modela, među kojima su i grudnjaci, imaju magnetne kopče za lako otvaranje, kako bi žena koja ih nosi mogla što pre da ih skine. Sve je, kako se ističe, podređeno ludom provodu na nekoj raspojasanoj žurci.
Bivša striptizeta poznata je i po tome što je nekoliko godina bila u braku sa rokerom Merilinom Mensonom. Kad su se 2007. razveli, Dita je kao razlog navela nepremostive razlike. Kasnije je objasnila da više jednostavno nije mogla da toleriše to što je Menson sve češće provodio vreme na žurkama do jutra u društvu nepoznatih žena.
Kolekcija Dite fon Tiz biće uskoro predstavljena i u Parizu, a u prodaji je od 23. septembra.


Izvor:Žena
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Dita Von Tiz predstavila svoju liniju donjeg veša








Zvezda burleske Dita Von Tiz predstavila je svoju liniju donjeg veša inspirisanog glamurom 1950-ih. Kako prenose britanski mediji, Von Tiz je bila inspirisana ljubavlju prema vintidž vešu i nova kolekcija je kombinacija sofisticiranog i lascivnog glamura sredine 20. veka.



- Želela sam da dizajniram komade koji će biti odraz moje opsednutosti vintidžom, a istovremeno će biti lepi, funkcionalni i praktični za svakodnevno nošenje – rekla je bivša supruga Merilin Mensona.

Kolekcija ove manekenke, glumice i igračice već se pojavila u prodaji, a veliko interesovanje javnosti izazvala je i reklamna kampanja sa Ditom Von Tiz u čipkanom i satenskom donjem vešu.










Izvor: Lepota&Zdravlje
 
Natrag
Top