Dijeta za svaku ženu!!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
i ima li rezultata?

Pa ne tako brzo, ali ima. Malo ubrzava metabolizam, što je dobro, jer najveći broj gojaznih ljudi ima usporen. Pila sam ga par godina i onda prestala, jer se moj organizam sredio sam od sebe, i više nemam takvih problema. Ali letu volim da pijem zeleni čaj, bar jednom dnevno. A nekad napravim i veću količinu pa ga pijuckam i u toku dana, ali imam svoj način, koji ću sada podeliti sa Vama. Kupim rinfuzni zeleni čaj u prodavnici zdrave hrane, pa skuvam pola litre jačeg (na pola litre vode, jedno 2-3 supene kašike čaja). Onda ga malo prohladim, pa sipam u flašu od 1,5 litra i dodam sok od jednog celog limuna. Onda to dobro ohladim u frižideru i pijuckam ceo dan, kad ožednim. Ništa bolje za vrelo leto. Naravno, i ovo ubrzava metabolizam, i tera na izbacivanje tečnosti iz organizma a sa tim idu i toksini i sve što ne valja, tako da je super. jedino što morate da pazite da ne dehidrirate, pa naravno, pijte i još vode.
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Ma seks je najbolji za skidanje kila!!

Evo Ja, veČ dva meseca ništa ... sa strane i već sam dobiJo
šlauf oko struka :lol::lol::lol:!!


Ima li neka dobra duša, pod uslovom da je žeMsko, da mi pomogne u dijeti :lol:?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ma seks je najbolji za skidanje kila!!

Evo Ja, veČ dva meseca ništa ... sa strane i već sam dobiJo
šlauf oko struka :lol::lol::lol:!!


Ima li neka dobra duša, pod uslovom da je žeMsko, da mi pomogne u dijeti :lol:?


Cccccccccccc... čim se okrenem, ti svašta pričaš!
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
23
Pa ne tako brzo, ali ima. Malo ubrzava metabolizam, što je dobro, jer najveći broj gojaznih ljudi ima usporen. Pila sam ga par godina i onda prestala, jer se moj organizam sredio sam od sebe, i više nemam takvih problema. Ali letu volim da pijem zeleni čaj, bar jednom dnevno. A nekad napravim i veću količinu pa ga pijuckam i u toku dana, ali imam svoj način, koji ću sada podeliti sa Vama. Kupim rinfuzni zeleni čaj u prodavnici zdrave hrane, pa skuvam pola litre jačeg (na pola litre vode, jedno 2-3 supene kašike čaja). Onda ga malo prohladim, pa sipam u flašu od 1,5 litra i dodam sok od jednog celog limuna. Onda to dobro ohladim u frižideru i pijuckam ceo dan, kad ožednim. Ništa bolje za vrelo leto. Naravno, i ovo ubrzava metabolizam, i tera na izbacivanje tečnosti iz organizma a sa tim idu i toksini i sve što ne valja, tako da je super. jedino što morate da pazite da ne dehidrirate, pa naravno, pijte i još vode.
Da to je dobro sto ubrzava metaboöizam,sto sam ja imala pre problema.A i ovaj recept je dobar za zeleni caj,moram ga isprobati...ali na ljeto,samo sto ovde gde sam ja nema vrelog ljeta,vec jedvice mlako:lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top