Desktop konfiguracija za 70K

Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
282
Pozdrav svima, trebaju mi vasi saveti i predlozi za desktop gejming konfiguraciju od 60K, maksimalno 70K. U cenu treba da se uracuna i monitor bez tastature, misa i ozvucenja.

Zahvaljujem se svima koji su voljni da mi pomognu
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pozdrav svima, trebaju mi vasi saveti i predlozi za desktop gejming konfiguraciju od 60K, maksimalno 70K. U cenu treba da se uracuna i monitor bez tastature, misa i ozvucenja.

Zahvaljujem se svima koji su voljni da mi pomognu


Ja bih ti preporucio da malo sacekas par meseci jer trenutno trziste nije bas dobro sto se tice grafickih kartca cene su otisle gore jer ih nesto nema na trzistu!
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Za te pare ja bih kupio AMD Ryzen procesor (bilo koji - nećeš pogrešiti), Radeon RX 560 grafičku, a ostalo je manje-više sve slično (memorija, SSD + HDD i dobro napajanje).
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Za te pare ja bih kupio AMD Ryzen procesor (bilo koji - nećeš pogrešiti), Radeon RX 560 grafičku, a ostalo je manje-više sve slično (memorija, SSD + HDD i dobro napajanje).

Sve je to ok ali s obzirom da je postavio pitanje da mu se sklopi konfiguracija zavisi kakvo mu je znanje o toj materiji a sobzirom na pitanje najverovatnije nije veliko!Ja mu ne bih preporucio Ryzen platformu jer ona ima jos dosta svojih problema!Zamisli das pocetniku da flesuje bios jednom nedeljno ili ponekad 2 puta nedeljno jer cesto izbacuju mikrokodove i popravljaju greske jos uvek!
Ryzen je ok ali u ovom stadijumu nije za pocetnike koji ocekuju kad kupe da to sve radi i bude ispeglano!
 
Natrag
Top