Damir doveo mladu iz Salvadora

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ljubav srpskog strelca i Melise Ivet Perez Karbalo


Damir doveo mladu iz Salvadora




Izvor: Blic Marija Mijatović | 28. 12. 2010. - 23:59h

BEOGRAD - Srpski olimpijski strelac Damir Mikec i njegova izabranica i koleginica Melisa Ivet Perez Karbalo iz Salvadora dokazali su još jednom da za ljubav nema prepreka. Nakon što su pet godina vezu održavali na daljinu, ovaj sportsko-ljubavni par odskora živi zajedno u Beogradu, a u razgovoru za “Blic” Damir otkriva da ljubav na prvi pogled zaista postoji.
103811_zabmikec00_f.jpg


- Upoznali smo se 2005. godine na Svetskom kupu u Fort Beningu kod Atlante, a moment je bio kao u filmu; bila je to ljubav na prvi pogled! Posle treninga, video sam nju, pogledi su nam se sreli, a ja sam rekao: E, s njom ću da oženim - s osmehom priča Damir.
Nakon dopisivanja preko interneta, mesec dana kasnije, na sledećem takmičenju u Minhenu, koji sad zovu „naš grad“, krenula je ljubavna priča, a kako kažu, “sve ostalo je istorija”.

Damir i Melisa vole se istim žarom i pet godina kasnije, a upravo su im snažne emocije i ubeđenje da su našli srodnu dušu pomogle da preguraju razdvojenost.

- O venčanju još nismo ništa ozbiljnije pričali, ona je ovde tek od avgusta, ima vremena za to - otkriva Damir, dodajući da se oboje trude da nauče jezik onog drugog, a Melisa je već savladala ćirilicu.
 
Natrag
Top