Dajte krv i dobićete pivo

Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
1
:)

pozzdrav svima ,ovde sam nova ,generalno mi se dopada sajt:)

ova tema me je privukla da kazem koju rec,ne moraju svi da se sloze samnom........ moj stav je da je alkohol uvek stetan po zdravlje ,sok od biljaka koje se koriste za neka alkoholna pica da ali ne i u alkoholnom stanju:) bila sam i sama protivnik te ideje ali zivot i mnoge stvari koje nas na trenutak zaustave da razmislimo pokazalo se da je ipak ispravano:)

takodje davati svoju krv drugom a da pri tome i dajemo nasu zivotnu energiju,delimo sa drugim bicem sve sto je ta krv sa nama zajedno prosla od misli,fizickih bolesti i stresa koji svaki zivot nosi mislim da nije ok ........osim ako samo skroz sveta bica koja cak i prisustvom lece:)

takodje sve bolesti su izlecive ako se sama osoba odluci na to i stvarno se potrudi da svoj zivot promeni a onda se zaista cuda desavaju uz samo malo naseg truda:)

mnoge tehnike disanja,joga ,bilo kpja fizicka aktivnost i vezbe podizanja svesti mogu kao preventiva ,a i vec kada bolest nastupi da budu od koristi...naravno uvek bi to trebalo da imamo na umu i da nasu svest uvek podizemo na sto visi nivo i da se bavimo pozitivnim,korisnim ,zdravim stvarima kako za nas tako i za druge:)

svako dobro i uzivajte:)
namaste
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ako daju pivo,pa još hladno,odmah ujutro idem da dam krv....yes3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Namaste Lotos,
drago mi je da ima i takvih mišljenja, jer sam i sama malo proučavala i yogu i tehnike disanja, nešto od toga i praktikujem, mada, moram priznati, u poslednje vreme ne baš redovno. Ali, ne mogu baš da se složim s Vama. Potrebno je u tom smeru krenuti zdrav, i unapređivati svoje znanje i stanje duha i tela jako dugo da biste došli do tog stadijuma kada se "čuda dešavaju uz samo malo truda".
Sve to pomaže, činjenica je od koje ne bežim, ali šta je sa ljudima koji u sebi nose tumore, ili imaju druge probleme koji se samo operativnim putem mogu rešiti, a na operaciji najčešće moraju da dobiju krv? Imala sam nekoliko takvih slučajeva u porodici i bližoj familiji, Bogu hvala, većina njih je preživela.
Slažem se da dajući nekome krv dajemo i svoju energiju, i sve ostalo, ali, ako će mu naša krv u datom momentu spasti život - mislim da tako treba i da je to u redu.
 
Natrag
Top