Da ne budete pogrešno shvaćene: Pohvale koje muškarci ne vole

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Da ne budete pogrešno shvaćene: Pohvale koje muškarci ne vole

Osetljivi muški ego mogu da pecnu čak i potpuno nevine rečenice, kojima ste u stvari hteli da ga pohvalite, a koje on može da shvati u smislu da nije dovoljno spretan i vešt ili zgodan i lep.

1.jpg

Muškarci vole komplimente podjednako kao i žene, ali neki od njih će im jako smetati. Ovo su rečenice koje nikako ne vole da čuju:

Lepo si to počistio, ali ja ću bolje
Muškarci su ionako lenji kada su u pitanju kućni poslovi, a ako ih dočekamo sa komentarom da bismo mi to mogle bolje, to će
samo učiniti da ih se u budućnosti klone još više.

Ne mogu da verujem da si uspeo
Svaki muškarac želi da ostavi utisak da ume da radi sve sitne popravke po kući, a ako im damo do znanja da smo iznenađene što su uspeli da promene sijalicu, sigurno se neće osećati muževno.

Ti si najbolji kojeg sam imala do sad
Iako to zvuči kao
super
kompliment, kod muškarca izaziva i reakciju koja vam možda neće odmah pasti na pamet. Jasno je da će biti srećan što mislite da je najbolji, ali će istovremeno zamišljati sve druge muškarce s kojima ste bili.

Sviđa mi se tvoj stomačić
Muškarci su osetljivi na izgled podjednako kao i žene. Samo zato što nisu opsednuti svojim delovima tela kao žene, ne znači da im ne smeta kada ukazujemo na njihove debele delove. Ovo vam možda zvuči kao kompliment kojim mu daješ do znanja da vam je svejedno što se malo ugojio, ali to će pogoditi njegov ego više nego što mislite.

Izvor: Index.hr

 
Natrag
Top