Da li vam se svidja novi izgled foruma?

Da li vam se svidja novi izgled sajta?


  • Total voters
    44
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
A to je novi sajt? Jao ja mislila, da nešto fali... Nema veze... Da budem iskrena, u opšte ne obraćam pažnju na izgled sajta. Ovde sam jer volim atmosferu koja vlada... Nekako mi je sve kao kad si sa najboljim prijateljima i najdražim ljudima (dobro, neko me i nervira ali i u rodbini imate one što baš...:blum3:).
Zelena je moja omiljena boja tako da je kod mene i dalje "zeleno volim te zeleno" a smajli dobrodošlice me natera na širok osmeh...

Opširna kao i uvek!
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Ma stariji je def ljepsi steta sto mladji korisnici nisu ga upoznali

ja sam konačno uspela da se naviknem, možda da je ovo bio prvi izgled, a sad onaj sa početka verovatno bismo opet kukali za prethodnim :dntknw:
sviđa mi se što je odvojena biblioteka i dodate korisne opcije, ali od svega najviše kad pogledam dno indeks strane tačnije trenutno aktivnih korisnika :???:
Svaka čast! :yea:
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
I da pohvalim jos ove nove ikone za teme sa linkovima za download da tacno znamo sta je tu!!
 
Član
Učlanjen(a)
02.12.2009
Poruka
5
ma ubija me zelena boja daj da promenimo pozzzzzzzzzz velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Nisam videla stari izgled sajta,ali i ovaj se promenio pre par dana.Sad, ili tema treba da se azurira ili se meni prividjaju nove ikonice.U svakom slucaju su vrlo lepe ,sto je mnogo vaznije,ono sto se nalazi u njima je jos lepse,raznovrsnije i zanimljivije.Tako da sto se mene tice,nastavite sa istim optimizmom i ostajete na 1. mestu.
 
Član
Učlanjen(a)
14.08.2009
Poruka
13
Meni se ovaj sad izgled foruma , mnogo svidja. I nekako navikao sam na ovaj Izgled, Sve Pohvale
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
To je sve individualno,zavisi od coveka do coveka...

Meni licno odgovara ovakav izgled...a uvek moza bolje.
 
Natrag
Top