Da li neko ima telekom box paket i kakva su iskustva?

Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
Saradjujem sa Telekom-om oko 5 godina. Nemam ama bas nikakvih zamerki. Vrlo je korektan.
Napomena: ovo nije reklama.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.064
Generalno doticni operater je najcesce najstabilniji, medjutim kada se desi da ima problema, problemi se obicno resavaju uz mnogo muke, i bar kod mene na lokalu, odugovlaci se. Obicno prvih par izlazaka na teren vrsi osoblje koje nije bas strucno pa iz iskustva par mojih prijatelja treba biti uporan dok se ne otkloni problem, i konstantno dosadjivati im dok ne rese problem. Obratite paznju na brzinu interneta i ostalo, jer dosta puta problem rese redukovanjem brzine u podesavanju rutera. Problemi jesu retki, medjutim kada se dese, strasno sporo se uklanjaju, posebno ako uzmemo i "velicinu" operatera u obzir...
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Generalno doticni operater je najcesce najstabilniji, medjutim kada se desi da ima problema, problemi se obicno resavaju uz mnogo muke, i bar kod mene na lokalu, odugovlaci se. Obicno prvih par izlazaka na teren vrsi osoblje koje nije bas strucno pa iz iskustva par mojih prijatelja treba biti uporan dok se ne otkloni problem, i konstantno dosadjivati im dok ne rese problem. Obratite paznju na brzinu interneta i ostalo, jer dosta puta problem rese redukovanjem brzine u podesavanju rutera. Problemi jesu retki, medjutim kada se dese, strasno sporo se uklanjaju, posebno ako uzmemo i "velicinu" operatera u obzir...

Dugo sam se dvoumio da li da predjem kod njih, možda ponajviše zbog uštede na telefonu i zbog neverovatnog bezobrazluka mog operatera - Radijus Vektora, jer me praktično primorava da stalno produžavam ugovor (koji nije ispod 2g).
Na kraju sam odustao, jer sam baš i razmišljao u tom pravcu...da je to jedna glomazna i lenja ekipa, kojoj treba vremena da se pokrene za bilo šta. Što znači da problem u funkcionisanju neta ili Tv-a postaje problemčina...a na to nisam spreman.

Prijatelj je vrišteći pobegao sa Targo telekoma (Slovenci koji nude optiku), kako sam razumeo zbog vrlo čestih prekida i prijavio se za Telekom polovinom decembra. Instalaciju su mu uradili u februaru...meni je to bilo dovoljno.

Nisam zadovoljan ni sa ovim mojima...da me ne shvati neko pogrešno, internet još pa i kako, ali kanali koje nude su blago rečeno smešni, dok na primer, svi ostali nude Pinkove kanale džabe, kod ovih mojih, oni ne samo da nisu u regularnoj ponudi, već ih prodaju kao poseban paket. Jedini razlog što još ostajem kod njih...osim sopstvene lenjosti, je što je Sport Klub u regularnoj ponudi.

Koliko shvatam i vidim....niko ili ajde da kažem manjina je zadovoljna svojim operaterom. Niko nije savršen i svi imaju svoje mane, koje, što je najgore, ni ne nameravaju da isprave...jer im se MOŽE...imaju monopol praktično na odredjenoj teritoriji..i ponašaju se malte ne ko mafijaški gang.
 
Natrag
Top