Da li je potrebna ili ne šifra?

Član
Učlanjen(a)
05.07.2009
Poruka
1.161
Ja lično ne shvatam koja je uloga toga da kad postavljam na net linkove za nešto , da stavljam i šifru , tj. da ne mogu da se otpakuju bez šifre , a pritom još i dam ljudima šifru. Pa koja je u tom slučaju uloga šifre , kada bi po pravilu ona trebalo da se koristi da se neki materijal zaštiti , i da šifru dobije samo probrana grupa ljudi , a ne svi na kugli zemaljskoj.
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Ja to kapiram kao jako dobru reklamu foruma sa koga je download skinut....
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2009
Poruka
1.161
Ja to kapiram kao jako dobru reklamu foruma sa koga je download skinut....

Kod mene slabo pali takav vid reklamiranja. Ja više verujem na živu reč , tj. kada mi neko kaže šta konkretno mogu da očekujem na određenom sajtu. Tada sam siguran da ću taj sajt posetili ili sam siguran da me taj sajt uopšte ne zanima.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Tada sam siguran da ću taj sajt posetili ili sam siguran da me taj sajt uopšte ne zanima

Potpuno si u pravu, samo uslov za to je da ti ili neko drugi uopste cuje za taj forum, e zbog toga postoje sifre, ne da mi nasu sifru gledamo na nasem forumu, nego da je neko negde vidi,pa dodje na nas forum,
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
...slazem se...

Glupo bi bilo jeste da netreba ni minut da se uloguje ali 1 vise frumas isto znaci

poz...
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Jeste i reklama,a i znam sta skidam,a ne kad sam na kom sajtu klincima skidao SHREK III.a ono ispade seks i to zesci,a szo je jos gore,puszim klincima,bez provere,


hahahaha...
A ono crtaci za tebe... :)))))

Nego, jel glavni glumac licio na Sreka?
Znaci ne verujem!!!!
Slatko sam se nasmejala
 
Natrag
Top