da li je ova ponuda na mjestu?

Učlanjen(a)
10.03.2014
Poruka
4
Cao gejmeri...
Treba mi jedan savjet... Elem,i pored toga sto imam solidan komp odlucio sam se da kupim cipovanu ps3. na fb mi se javio jedan covjek koji mi je ponudio sledece: Nudi mi ps3 slim 120gb,konzola je kako on kaze kupljena ljeta 2012, a cipovana je prije pola godine... dalje ima najnoviji MULTIMAN sistem koji jedini podrzava nove igrice, tipa GTA 5... Na soniju pored gta 5 ima i The Last Of Us, Batman Arkham Origins, Naruto i Dragon Ball i FIFA 13. Od originalnih igrica ima trke Gran Turismo 5 i GTA 4. Sve POTPUNO funkcionise, po njegovim rijecima. Takodje ima i HDMI kabal bez kojeg se ne moze naplazmu, jer grafika izgleda duplo bolje. Naravno, ima i onaj obican kabl koji moze na bilo koji TV. + originalni DualShock 3 gamepad cijena 180e

Da li je ovo po vama pristupacna cijena i da li je ovo dobra trgovina ako se odlucim da je kupim??? Kolike su sanse da ce mi se pokvariti?? kako nabavljati piratske igrice?? preko pirate baya ili kako vec??? Cijenio bih ukoliko se jave ljudi koji imaju ps3 (cipovanu) i znaju o konzoli. buduci da ja nemam i previse iskustva sa sonijevim proizvodima (osim sa sony 1 koju jos uvijek imam :D ) gejmeri, nacnimo ovu temu i ujedno pomozite meni da se odlucim... HVALA
 
Učlanjen(a)
02.10.2010
Poruka
18
Cena je sasvim korektna. Šanse da ce se pokvariti su veoma male (u pitanju je proizvod vrhunskog kvaliteta). Piratske igre možeš nabavljati potpuno isto kao i igre za PC. Nadam se da je ovo pomoglo, imam PS3 i čipovan i ne-čipovan već dugo vremena, i ako treba još neka informacija slobodno pitaj. Pozdrav
 
Natrag
Top