Da li je normalno?

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Da li se treba stideti pred decom?

Da li mislite da je normalno pred decum biti u donjem vešu?

Da li je normalno da tinejdžeri pred roditeljima budu u donjem vešu?
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Zaista bih volela da mogu da kazem da sam liberalna po ovim pitanjima ali mislim da nisam. Moje je misljenje da treba postojati distanca i doza stidljivosti i mislim da trebamo paziti kako se ponasamo, hodamo pred decom jer mogu pogresno protumaciti neke stvari pa da kasnije urade nesto sto nam se nece svideti , a ne mozes ih kriviti jer si u stvari ti pogresio. Koliko je normalno biti pred decom u donjem vesu,nisam sigurna ali ipak smatram da mozda treba to izbegavati, mada kad si na plazi u kupacem kostimu...? Sto se tinejdzera tice danas je sve postalo normalno pa se bojim i da kazem sta mislim! Toliko onoga sto nasi roditelji nisu radili pred nama, ili mi pred njima danas je to ok i kad nekome kazes nemoj sramota je to tako, oni ti kazu sta je tebi u kom veku zivis? Da zakljucim, bez obzira na 21. vek intima je intima i to trba sacuvati za sebe. Sa decom treba razgovarati o svemu i pokusati im pokazati i ukazati da nije sve kao sto izgleda i da nije sve normalno i ok kao sto se danas misli!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.688
u mom slučaju......situacija je sledeća........ćera 16 godina,sinovi 10 ipo,i sedam godina.....plus ja i supruga (još trudna)pa kad je frka pred školu ćera je u gaćicama i u majici,ovo troje trče po stanu gde je šta sinoć ostavio.......tako da je NEMOGUĆE kontrolisati situaciju.......pa nam ponekad bude i normalno,a i komično........mada ćerka vodi koliko god može,računa,da bude u bademantilu posle tuširanja......nikad je nisam,pred braćom video u peškiru.......a ja i ona imamo jedan odnos.....da ako je vidim da šeta između kupatila i sobe u donjm vešu.......pa dobro......nije greh;ja,pred ćerom strgo vodim računa da posle tuširanja,ili već čega.......budem barem u šortsu....jdnom meje prilikom najmlađi pitao " a zašto seka,kad je u belom,misli na donji veš......kaže mi beži iz sobe.....a na plaži,pred onolikim ljudima......skine se u kupaći"nisam imao odgovor........mada imam ga,ali za njegove godine......ustalom,kad poraste,skapiraće neke stvari,za dve tri godine:D:D


Sa suprugom je extra priča.....vodi računa koliko može.....moja ćerka joj dosta pomaže oko tuširanja presvlačenja......ali,zapazio sam jednu veliku promenu u ponašanju kod dečaka (svo troje)naime,pre njene trudnoće....nikad,ali nikad nisu kucali kad treba da uđu u WC........jednom su ušli,ja sam joj pomagao da se obuče.........bila je u DONJEM vešu.......od tada...prvo kucaju "možda se seka tušira"........."ili Tamara se sprema da ide kod doktora"......
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Vi ste bogat covek ,troje dece i jedno na putu to je super i za cestitati. Naravno da je u tako velikoj porodici malo teze da se izbegnu neke situacije ali je vrlo bitno da ste rekli da se svi trudite, a i kako kazete i sama deca su ukapirala sta je sta pa je to jos veci uspeh za vas i vasu suprugu i znak da imate divnu decu koja imaju osecaj za sve sto se oko njih desava. Jos jednom cestitke za divnu porodicu koju imate!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.688
Vi ste bogat covek ,troje dece i jedno na putu to je super i za cestitati. Naravno da je u tako velikoj porodici malo teze da se izbegnu neke situacije ali je vrlo bitno da ste rekli da se svi trudite, a i kako kazete i sama deca su ukapirala sta je sta pa je to jos veci uspeh za vas i vasu suprugu i znak da imate divnu decu koja imaju osecaj za sve sto se oko njih desava. Jos jednom cestitke za divnu porodicu koju imate!



imam ih četvoro,Kaća (16),Igi i Đole (10);blizanci,i Nidza (7).....a sa drugom suprugom čekam bliznakinje,luda porodica.....pa kd krenu tuširanja i umivanja pred školu.....iliti neki porodični "događaj".........to treba skrivena kamera......p da se pusti,pozdrav za GAGASASU
 
Član
Učlanjen(a)
11.10.2010
Poruka
2
Lepo je kada procitamo da neko u danasnje vreme ima cetvoro dece i da ceka jos blizance.Svaka cast.Ja inace imam troje Tijana (7),Aleksa (4) i Lea (19 meseci).U principu i mi kako kad stignemo setamo ili obuceni ili u donjem vesu.Ne mozemo uvek biti obuceni :)....Bitno je da smo svi jedna lepa i nasmejana porodica...
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ja ne vidim ništa strašno ako se neko zatekne u donjem vešu. Samo da ne bude bez veša to bi već bio problem.
 
Natrag
Top