Da li je moguce hakovati FB?

Član
Učlanjen(a)
04.10.2012
Poruka
35
Da li je moguce hakovati fb, mislim da se stvarno hakuje kroz neke komande ili tako... A ne pomocu keyloggera...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Mene to isto zanima, voljna sam i nekome profesionalcu platiti da to uradi za mene. Ali o tome jedino privatno.
Nije to uopste tesko, bitno je da laptop postavis ispod nekog mosta i u mail kod logina u facebook, drzis veliko slovo V 53 sekunde, a u polje za sifru drzis K 37 sekunde. Tako da nema potrebe nikom nista da placas i da se konsultujes privatno. :D
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Naravnoda moze da se provali ljudima u fejs , mrzim kada neko kaze da je to ne moguce a ja sam to prije redovno radio.
Tacnije to nije hakovanje , ja bihto nazvao prevara naivnih i glupi ljudi.
Recimo phishing metoda je jako dobra za nase prostore jer ljudi ne znaju nista osim otvoriti fejs i youtube.
Naravno sada ce se opet neko naci i osporavati moj komentar .

Sada su ispricati jedno iskustvo :
Dakle vjerovatno je neko cuo za onu staru foru , kako hakovati facebook i onda kao otvoris svoj email napises u emailu ovako:
email zrtve
vas email
vasa sifra facebooka
Zatim prije i poslije ovoga se postavi kao neki kod .
A u polje gdje treba upisati email kome se salje ovo , upise se ponudjeni email u tutorialu.
Navodno kada se poslaje ovakav email facebook se bzuni i posalje sifru zrtve i onda jednistavno se udje u profil te budale koja je sama poslala svoj email i sifru.
Na ovaj nacin sam zeznuo puno ljudi. Ali to je sada vec stara fore i nece niko pasti na nju osim stariji osoba.

Dakle phishing je majka , ja sam sa tim radio mnoge stvari , uzimao novac sa onilne racuna od kladionica .
Jednostavno samo treba smisliti dobar plan i iskoristiti svu mogucnosti phishing-a.

Nadam se da ste shvatili sta sam sa ovim htio reci. Znaci ne moze se klasinco hakovati facebook kao sto ljudi misle ali i nije ne moguce kao sto neki pametnjakovici misle.

I love phishing <3 | Takodje sam znao foru kako da se objavi post umjesto neke osobe bez pristupa njegovom profilu nazalost facebook je taj bug provalio i popravio :(
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Sto se tice klasicnog hakovanja, i da neko zna nacin, javice se pre facebook-u, jer oni fino placaju za nalazenje propusta u sigurnosti. Drugi nacini su ubacivanje keyloger-a na zrtvin racunar, pretraga zrtvinog racunara za sacuvanim login podacima, i preusmeravanje na lazne facebook stranice, gde ce se doci do login podataka. Nista od ovoga nije lako, a i ilegalno je i strogo kaznjivo...
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Da zaboravio sam spomenu Keyloger ali puno je lakse i brze direktno koristiti phishing.
 
Natrag
Top