Da li brak moze da se raspadne zbog Facebooka?

Učlanjen(a)
27.10.2010
Poruka
19
Brakovi se sve češće raspadaju zbog Facebooka:vorred::vorred:


Uzrok jednog od pet razvoda braka je društvena mreža Facebook. Najnovije američko istraživanje ukazuje da su nekadašnji "krivci" za razlaz- otisak karmina na njegovoj košulji ili lascivne poruke na mobilnom telefonu- potpuno prevaziđeni.


Danas, istraživanja pokazuju da brakove uništavaju društvene mreže. Čak je i 80 odsto advokata potvrdilo ovu teoriju, jer se sve češće susreću sa slučajevima u kojima se kao važan dokaz u brakorazvodnim parnicama uzimaju u obzir poruke i fotografije sa Facebooka. Interesantno je i da je Facebook iskorišćen kao glavni dokaz u 66 odsto slučajeva.
Uočeno je da ljudi često putem društvenih mreža pronalaze bivše ljubavi s kojima dugo nisu bili u kontaktu, pa često obnove romansu u virtualnom svetu. Često se to prenese i na stvaran život. :vorred::vorred::vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Meni se zamalo to desilo, ali ne zbog facebooka, nego zbog foruma.
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2010
Poruka
26
Brak se nece raspasti zbog Fejsa vec zbog samih odnosa unutar braka.Fejs samo moze biti sredstvo gdje mozes pronaci onu pravu osobu i upravo se to meni dogodilo..
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Brak se nece raspasti zbog Fejsa vec zbog samih odnosa unutar braka.Fejs samo moze biti sredstvo gdje mozes pronaci onu pravu osobu i upravo se to meni dogodilo..

Malo si pobrkao lončiće. Meni su se stvorili loši uslovi unutar braka, jer sam po 15 sati visila na netu.
 
Natrag
Top