Čudne pojave(paranormalno) ili nešto objašnjivo

Član
Učlanjen(a)
08.07.2013
Poruka
17
dakle živim na selu u zadnje vrjeme mi se događaju neobične stvari.

noću dok spavam često čujem buku lupanje u hodniku kad dođem lupa prestaje,jednom sam osjetio nagli nalet hladnoće premda je vani
ljetna temperatura,često čujem kako iz slavine u kupaoni teče voda,upali se i ugasi kompjuter,na mobiteli vidim da ga je netko koristio
dok sam spavao,čujem pomjeranje čaša na stalaži,kad ustanem ne čuje se ništa čim legnem lupa i zvukovi mi nedaju spavat.
jednom sam se probudio ispod kreveta a ja ne mjesečarim stavio sam slušalice u uši da ne slušam rondanje iz hodnika i probudim se
ispod kreveta.
nikome ne pričam ovo što se događa jer ni sam ne vjerujem da postoji nešto paranormalno,a nitko mi nebi vjerovao zvao sam svečenika
da poškropi kuću zvukovi su prestali 5 dana i opet nastavili jače nego prije javljaju se između 23 i 02 h.
jednom sam u dvorištu čuo neobjašnjivo krikove kao mješavina zavijanja pasa i plača čovjeka.
često kad ostavim neku stvar na jedno mjesto nađem je sasvim drugdje,mislim da imam utvaru.

ima tko od vas ovakve pojave kako da se rješim i što je to?
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Idi na odmor, sto dalje to bolje. Kakvo god bilo tvoje iskustvo na odmoru u vezi sadasnjih problema... znaces sta ti je ciniti.
 
Učlanjen(a)
09.12.2013
Poruka
79
dakle živim na selu u zadnje vrjeme mi se događaju neobične stvari.

noću dok spavam često čujem buku lupanje u hodniku kad dođem lupa prestaje,jednom sam osjetio nagli nalet hladnoće premda je vani
ljetna temperatura,često čujem kako iz slavine u kupaoni teče voda,upali se i ugasi kompjuter,na mobiteli vidim da ga je netko koristio
dok sam spavao,čujem pomjeranje čaša na stalaži,kad ustanem ne čuje se ništa čim legnem lupa i zvukovi mi nedaju spavat.
jednom sam se probudio ispod kreveta a ja ne mjesečarim stavio sam slušalice u uši da ne slušam rondanje iz hodnika i probudim se
ispod kreveta.
nikome ne pričam ovo što se događa jer ni sam ne vjerujem da postoji nešto paranormalno,a nitko mi nebi vjerovao zvao sam svečenika
da poškropi kuću zvukovi su prestali 5 dana i opet nastavili jače nego prije javljaju se između 23 i 02 h.
jednom sam u dvorištu čuo neobjašnjivo krikove kao mješavina zavijanja pasa i plača čovjeka.
često kad ostavim neku stvar na jedno mjesto nađem je sasvim drugdje,mislim da imam utvaru.

ima tko od vas ovakve pojave kako da se rješim i što je to?

Sta se sada desava_ Da li su fenomeni prestali ili se i dalje javljaju?
 
Učlanjen(a)
31.03.2014
Poruka
12
Игнориши их,они су ту да би се хранили твојим страхом и твојом енергијом.Дал је дрекавац или не,ту је да би се хранио људском енергијом,послат од стране "богова"...
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
"богови" су у ствари ђаволи. Једино решење је да призовеш једно име од кога беже. Мислим да знаш о коме говорим. Никакве врачаре и гатаре, само Господа се боје. То је честа појава и људи или говоре, или се стиде да спомињу.

22. Многи ће рећи мени у онај дан: Господе! Господе! Нисмо ли у име Твоје пророковали, и Твојим именом ђаволе изгонили, и Твојим именом чудеса многа творили?
 
Natrag
Top