Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
2
Postovana gospodo, potreban mi je program za konvertovanje fajlova iz PDF-a u Word ili obratno. Ovaj sto sam uspio skinuti Convert Doc,Trial verzija, traje desetak dana. Molim Vas da mi pomogneta da nabavim neki koji mogu koristiti duze vremena ili da mi, ako znate, date kljuc ya ovu verziju.
Unaprijed hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Imas na ovom nasem lepom sajtu Adobe Acrobat Pro i on ti radi svasta i izmedju ostalog i to sto tebi treba i to vrlo jednostavno ako hoces neki pdf fajl da prebacis u word otvoris taj fajl acrobatom-onda File pa izaberes Export gde ti onda ponudi vise mogucnosti u sta da prebacis dokument pa je tu i word naravno.Ako hoces obrnuto iz worda u pdf onda opet File pa Create pdf gde onda izaberes From file,posle toga pronadjes gde se nalazi fajl u wordu koji hoces da prebacis u pdf i to je to.Sto se tice samog worda on takodje ima opciju da iz word prebaci u pdf ali probaj acrobat i zavrsio si pricu.i ne samo za to vec za mnogo stvari koje ti mogu zatrebati mada ne znam cime se bavis.nadam se da sam pomogao a ako ne budes nasao da skines acrobat kuckaj pa cemo nesto srediti
 
Natrag
Top