Chrome Launcher addon - XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jedan nemacki programer je izbacio jedan dosta zanimljivi repositorij u kome se nalazi dosta zanimljivih addona.Jos uvek je to beta repo ali ja sam ponesto istestirao i sasvim ok radi....Naprimer u Program adonima imate jedan dobar browser....

CHROME LAUNCHER

ISzTRM.png


naravno da bi koristili ovaj addon potrebno je imati u racunaru instaliran Google Chrome.Dobra solucija je sto nemorate izlaziti iz XBMC da bi surfovali vec startovanjem ovog adona postizete isti efekat na potpuno zanimljiv nacin.Verovatno znate da preko addona advanced launchera mozete napraviti precicu iz XBMC ka bilo kom exe fajlu u racunaru,a u ovom addonu je vec to odradjeno sa Google Chrome...

U ovom addonu je jedan zanimljiv i nadasve neobican prikaz naprime youtube.....gde mozete se i logovati u vas nalog....

0WrXt7.png


A zatim i obilaziti youtube po ranim kategorijama ....

poNC0.png


funl7IN.png


Zanimljiv je recimo i Vimeo...

Ey70jBV6.png


ICLHfsu.png


Naravno mozete u njemu kreirati i precice ka svim web sajtovima i klikom misa na precicu vas web sajt ce se i otvoriti i mozete dalje da surfujete po njemu.....

Recimo SerbianForum......

eAb5yF.png


l4c1RQ.png


Ovaj repo mozete downloaovati sa sledece adrese......

:download:

Kod:
[url]http://addonscriptorde-beta-repo.googlecode.com/files/repository.addonscriptorde-beta.zip[/url]
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Jedan nemacki programer je izbacio jedan dosta zanimljivi repositorij u kome se nalazi dosta zanimljivih addona.Jos uvek je to beta repo ali ja sam ponesto istestirao i sasvim ok radi....Naprimer u Program adonima imate jedan dobar browser....

CHROME LAUNCHER

ISzTRM.png


naravno da bi koristili ovaj addon potrebno je imati u racunaru instaliran Google Chrome.Dobra solucija je sto nemorate izlaziti iz XBMC da bi surfovali vec startovanjem ovog adona postizete isti efekat na potpuno zanimljiv nacin.Verovatno znate da preko addona advanced launchera mozete napraviti precicu iz XBMC ka bilo kom exe fajlu u racunaru,a u ovom addonu je vec to odradjeno sa Google Chrome...

U ovom addonu je jedan zanimljiv i nadasve neobican prikaz naprime youtube.....gde mozete se i logovati u vas nalog....

0WrXt7.png


A zatim i obilaziti youtube po ranim kategorijama ....

poNC0.png


funl7IN.png


Zanimljiv je recimo i Vimeo...

Ey70jBV6.png


ICLHfsu.png


Naravno mozete u njemu kreirati i precice ka svim web sajtovima i klikom misa na precicu vas web sajt ce se i otvoriti i mozete dalje da surfujete po njemu.....

Recimo SerbianForum......

eAb5yF.png


l4c1RQ.png


Ovaj repo mozete downloaovati sa sledece adrese......

:download:

Kod:
[url]http://addonscriptorde-beta-repo.googlecode.com/files/repository.addonscriptorde-beta.zip[/url]


Odlican ovaj CHROME LAUNCHER , i Youtube nacin prikazivanja..

, login pomocu coda ..
LFldXhj.png

autorizacija
zNveCFs.png


LFa1U0J.png

i dozvola
17PH5Dd.png


ali nakon ponovnog logovanja novi code, kako to automatizovati i zapamtiti
i
nije mi samo jasno kako izaci iz tog Youtube osim ALT+F4
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
malo sam pozurio sa pitanjem ...evo i odgovor
treba ukljuciti ovu opciju u podesavanjima samo prvi puta posle je automatsko logovanje na nalog na YT

pstsjOA.png

ostaje pitanje izlaska iz YT ?
 
Natrag
Top