Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Cemu nasilne zahvale sluze ?

• Začetnik teme Bora1961
  • Datum pokretanja
Bora1961

Bora1961

Ne vidim poentu u nasilnoj zahvali, da bi video neki link, posle zahvale ?
Hvala.

Angelus

Angelus

Administrator
Pa kad nesto dobijes trebas se zahvaliti .....to je osnovna kultura....E sad ima toga na internetu....to sto zelis da skines....Ovde je neko
potrosio svoje vreme....ulozio volju i trud da nadje pravi link......i da postavi ovde kako bi nekome mozda takav sadrzaj koristio...i to treba postovati....
Mnogi su ovde samo da nesto uzmu........niko ne shvata da ovde ljudi odrzavaju forum na dobrovoljnoj osnovi.....niko nije placen.....niti duzan da ispunjava svaku zelju.....ali svi smo prosli u zivotu situaciju kada nam je nesto bilo potrebno da skinemo sa interneta
..zbog necije dobre volje sto je postavio nama je bilo to dostupno......Vecina je sebicna i ne zeli da uzvrati uslugu i omoguci i drugima da dodju do slicnih sadrzaja....Mi smatramo da treba uzvratiti......zato i postavljamo.....e sad ako je "Hvala" nekome mnogo....pa nemojte pritisnuti......mozete pretraziti internet za ono sto vam treba

Salac UE

Salac UE

Pa kao što @Angelus napisa - ja sam pronašao kompletne diskografije od Queen i Guns `n` Roses (isto i za Ramba Amadeusa) , skinuo na svoj računar, sredio sve, podigao na svoj mega.nz nalog. Ti fajlovi će postojati sve dok je mege.
Zar je teško stisnuti hvala/sviđa Vam se? Zbog toga samo sam tražio da se ljudi zahvale da bi dobili link. Za sve one filmove čije linkove sam postavljao, niko nije trebalo da mi se zahvaljuje jer sam samo kopirao linkove sa drugog izvora.

B

BlackBeetle

Tako i treba. Neko je nešto uradio, radio, menjao, krekovao,... trošio svoje vreme dok su ovi, koji ne znaju da kliknu HVALA, sedeli u kafiću ili se šetali i uživali?

Poslednja izmena:
MarKaba

MarKaba

Član
Pa kad nesto dobijes trebas se zahvaliti .....to je osnovna kultura....E sad ima toga na internetu....to sto zelis da skines....Ovde je neko
potrosio svoje vreme....ulozio volju i trud da nadje pravi link......i da postavi ovde kako bi nekome mozda takav sadrzaj koristio...i to treba postovati....
Mnogi su ovde samo da nesto uzmu........niko ne shvata da ovde ljudi odrzavaju forum na dobrovoljnoj osnovi.....niko nije placen.....niti duzan da ispunjava svaku zelju.....ali svi smo prosli u zivotu situaciju kada nam je nesto bilo potrebno da skinemo sa interneta
..zbog necije dobre volje sto je postavio nama je bilo to dostupno......Vecina je sebicna i ne zeli da uzvrati uslugu i omoguci i drugima da dodju do slicnih sadrzaja....Mi smatramo da treba uzvratiti......zato i postavljamo.....e sad ako je "Hvala" nekome mnogo....pa nemojte pritisnuti......mozete pretraziti internet za ono sto vam treba

Slažem sa sa kolegom u potpunosti .. ali .. trebao bi taj koji je postavio link s vremena na vreme da proveri svoj link da vidi da li je još validan, da ne klika(mo)ju na Hvala nepotrebno.