Celsi i Anceloti ugostili Piksija

Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
zjfqew.jpg

"Čelsi i Ančeloti ugostili Piksija" Izvod sa zvaničnog sajta Čelsija. Trener Čelsija Karlo Ančeloti ugostio je u utorak Dragana Stojkovića Piksija na Stamford Bridžu, objavljeno je na sajtu engleskog premijerligaša.21 godinu posle međusobnog duela u Kupu (Ligi) šampiona dvojica bivših veznih fudbalera sreli su se u engleskoj prestonici. Trener japanske Nagoje stigao je u London kako bi razmenio iskustva sa italijanskim kolegom.
-“Bio sam ranije na Čelsijevim utakmicama, ali ovo je prvi put da dolazim zvanično kao trener. Želeo bih da se zahvalim Karlu, koji je moj prijatelj, kao i Čelsiju što su mi pružili priliku da vidim kako funkcioniše jedan od najvećih klubova na svetu“, rekao je Stojković.
Bivši fudbaleri igrali su jedan protiv drugog dok su nosili dresove Crvene zvezde i Milana.
-“To je bila nezaboravna utakmica, igrali smo 1:1 u Milanu, vodili smo 1:0 u Beogradu i 20 minuta pre kraja spustila se magla pa je meč odložen. U ponovljenoj utakmici bilo je 1:1 i Milan se posle penala plasirao u narednu rundu. Kanije su osvojili Ligu šampiona i veliki Milan se rodio tada“, rekao je bivši igrač i predsednik Crvene zvezde.
Tokom boravka u Londonu, Stojković je proveo izvesno vreme i sa reprezentativcem Srbije i fudbalerom Čelsija Branilavom Ivanovićem.
Izvor:B92
 
Natrag
Top