Call recording app

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Od kako sam poceo koristiti "pametne" mobitele uvijek su to bili kineski brendovi. Lenovo, huawei a zadnjih 7 godina xiaomi. Privuklo me snimanje glasovnih poziva jer mi je posao gdje moram dnevno dosta adresa da upisem. Da bih izbjegao nosenje notesa i olovke koristio sam opciju snimanja poziva. Medjutim, problem je sto EU to vise ne dozvoljava pa ni "kinezi" vise nemaju tu opciju. Zanima me jeli neko koristio i ima li modiificiranu app za snimanje poziva ali koja kvalitetno odradjuje posao?? Trazio sam po netu ali iskustva su podijeljena. Ili ne snima kvalitetno ili ne snima nikako itd, itd...
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Nažalost, danas, problem je operativni sistem
Odnosno, da budem precizan, implementacija guglovih ograničenja na konkretnom modelu. Ne može se generalizovati, ono što odlično funkcioniše kod drugih, može se desiti da neće ni da se pokrene kod tebe.

Moraš sam da isprobaš više (apsolutno svežih) aplikacija, i da vidiš koja će se najbolje ponašati na tvom uređaju.
Cube ACR, Automatic CR Pro, Skvalex CR ... pronađi pro/premium izdanja po hostovima i .. teraj.
 
Natrag
Top