call of duty advanced warfare

Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Sta mislite o novom "Call Od Duty - Advanced Warfare".

Kako vam se cini grafika, detalji, nova oruzja itd. Dali ste zadovoljni sa pricom koja se u singleplay prikazuje.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja igrao pre jedno mesc i kusur dana, ali nešto uopšte nisam zadovoljan niti ljubitelj te C'o'Duty serije. Inače grafika, i zahtevnost igre je ubitačna naročito za radnom memorijom gde je 8GB malo. Traži 16GB da bi bila igriva. Inače samo grafika nije jača od moje omiljene igre Hitman:Absolution.
Šta znam taj gameplay je loš. Komande sakrivanje iza nečeg. Nisu stavili da se "vučeš" iza na primer kockastog zaklona sa istom dirkom već moraš da stisneš drugu dirku da bi se sakrio. Tu gubiš vremena. Onima koji su navikli to možda ne smeta ali meni smeta. I problem je što te u momentima tera na brzinu obavljanja misije iako ta 3D de perspektiva vidnog polj slaba i treba više vremena da zapaziš a ovi te ukokaju...... Igrao sam do onog dela kada su se vraćali sa onim motorima a ti treba da ga pratiš i ako zaostaneš gubiš,Samo upravljane motorom je ubitačno, a kamoli da ga stigneš; niti znaš gde ideš ni gde da stigneš... Tu mi je prekipelo i batalio sam.....crap.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Pa jeste tako, performanse su bas zahtevne, mislim da bi moglo da budu i malo manje. Kao sto kazes bes 6GB Memorije nemas uopste sanse da pokrenes igru a neki min. ti je 8 a idealno naravno kao sto si spomenuo 16GB.
Sta se tice igre, imas uve razlike. I ja sam igrao Hitman, igra se razlikuju a pogotovo kada igras kao ja Multiplayer onda nema vremena da cekas i da se krije.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Za samu grafiku ti ni ne treba neka jaka grafička. Ja sam igrao na 750Ti 2Gb memorije na High ali memorije sistemske ti treba 16GB ko ništa.
Da, jer pošto si u prvom licu ti ne možeš da se sakriješ kao Hitmen bočno iza nečega kako bi to bilo u realnosti već praktično moraš da čučiš a ovi su brzi, vide i pogađaju kroz zidove. Na lakšem nivou to i nije tako bitno ali sa rastom težine itekako može biti bitno da mu ti baš za svaku glupost tražiš koju dirku da upotrebiš da bi se vukao iza zaklona ili zaklonio.
Još kada ti ubace ono vozilo koje se i ovako teško upravlja; gde bi bile idealne kontrole, pokazivač mišem za pravac i smer kretanja dok sa W i S ubrzavaš ili usporavaš lakše bi se vozilo, a ne njihovo komplikovano upravljanje što su stavili.
Jednom si prešao tu dužinu sa silnim krivinama onda kada se vraćaš onaj ispred tebe ide brzo a ti se već boriš sa vožnjom vozila za koje nije bilo uvežbavanja i treba odma da letiš. Onaj ispred tebe prođe a tebi izbace neka vozila da ti presecaju put.... Ti si već izgubio mnogo vremena i ne možeš ga stići i sistem te izbacuje- izgubio si...
 
Natrag
Top