Call of Duty 2 - Kameni*Momci

Član
Učlanjen(a)
30.01.2013
Poruka
14
25.10. 2005.

Acitivison izbacuje svoj 2gi deo slavne WW2 igrice Call of Duty. Mogu vam reci da je u to vreme Call of Duty 1 bio jebozovni pikan. Secam se da sam SP opeglao ko niko, preko 20 puta sigurno, dok ovaj CoD2 nikad nisam pesao SP )

Dobro, nalazim igrice u casopisu (necu da pricam kako sam ja dosao u vezu sa Cod-om, to cu mozda kasnije) i instaliram.

Tada je imalo preko 6000 servera cini mi se na master listi ii svi su bili ebeno prepuni ) Saxon fighter i tada imao 60 igraca haha.

E sad, prvo nastaju Stone Boys(kraj 2005,, pocetak 2006) koje su napravili Nevolja i Serif. Malo kasnije Serif pravi zaseban klan poznat vama kao Kameni Momci . Vremenom, videce se da su Kameni stabilniji klan, u svakom pogledu, verovatno to je mnogo pvoezano i sa Serifom koji je Kamen prihvatio mnogo rasterecenije nego Nevolja Stons...

U to vreme, cini mi se da su Stones Team bili mnogo jaci, nisam previse upucen, al secam se onog tima - Lisac, Grizli, Del Boy, Andro, Nevolja ma bilo ih je jos, ali znam da su bili jaci od Kamenih )

Kao i uvek, Stonsi su igrali sa modovima, bilo ih je 1000, Nevolja je svasta cackao stavljao itd. Kameni od pocetka su bili default sa sprintom, tako ostaje i dan danas

Klan se sastojao od Serifa, Majora, Otok i Koleta a vrlo brzo dolaze Boxer, Vampir, Raketa, Karlo, Daca i F4. . Ja sam poceo da igram kada je F4 bio Bog igrice, doduse i Serif je uvek bio klasa iznad svih...

Pocinjem ozbiljnije da igram na Kamenima, i Serif me poziva u klan. Rado prihvatam, i tada je bilo mozda 10tak igraca. Poceli su warovi, znam da je moj debi bio protiv Stonsa. Ubili su nas ko miseve

Secam se tada, Game Trackera, Kameni su bili u top 50 servera, eh to vam je bilo raja da ne mos uci. Moras da kickas nekoga, a privatni slotovi su takodje uvek bili full. 32/32 Havarija

Nakon mesec i malo vise u klan dolazi i Otto (uvek sam mislio da je zesci drkadzija :pP ) . Secam se da je bio jedini covek koji je bio napaljeniji na CoD od mene. Igrao je sigurno 10 sati dnevno . Posle toga dolaze nam igraci kao sto su Andro, Tesla, Legija, Ch16, Hekler , pretpostavljate, Stronsi su se raspali po 15put tada :pP ...

Pocetak 2007. god

Server i dalje haos, 32 igraca, i primecuju se neki momci iz BL-a. Kasnije Serif ih sve grupno regrutuje i tu dolaze igraci kao sto su Pajo, Shojka, Amir, Djuk, Baba... Bilo ih je jos sigurno .

E i tada je ja mislim pocelo ono jeboozvno rivalstvo sa Lan Warsima. Pricalu su da su medju jacim klanovima tu sa Balkana, a oni su uvek imali veliko postovanje za nas. Redjali su se warovi... Bili su bolji, sto jes jes. Fiber, Dejan, Gladijator nismo im bili ravni. Tada znam da smo izgubili 3 vezana wara i razmisljali da vise ne igramo sa njima

Negde pocetkom 2008. godine doslo je jos par dobrih igraca Deki, Joja, Vrabac, Korg, Hetman, Kiko, Neca... Cenim da je u svakom trenutko bilo makar 5-6 kamenih na serveru, i cuveni Shojka Buster . Server su u to vreme okupirali Bugari, Ivo Bg, Iveta, Danko jbm li ga jos ih je bilo

Kasnije malo, zaista nismo imali konkurente na TDM-u. Poceli smo glatko da pobedjujemo i LW. F4 ih je izuvao, Boxer takodje, Major pa bila je skroz jaka ekipica. Pobedjivali smo, i to prilicno ubedljivo... Padali su Veterani, Stonsi, LW, LWMne, MKD, Novj, Vojnici, B.O.B. , Lavovi, Strongsi, Elite, Serbia Clan, Bulletprofzi...

Bili smo bas klan koji su drugi mrzeli, jbg nije da nas hvalim, al bilo smo najjaci tada .

Pridruzuju se i Cool, Deki, 3n, Iveta, Bob, Prah, Nidzo, Sever, Krigla, Ubica, Wasili, Smrt... Eheheh, kad se setim, Bob i Joja, kako sam ih mrzeo odvratni su mi bili, ovaj pumpu a ovaj tomson, pa izuju ceo server...

Negde Januar 2009. secam se war sa Veteranima. Ja nesto bolestan, igra mi se war, a Mare ko i uvek ostar ) . Tada prvi put upoznajemo Modesty i Milku.

Elem, Stonsi nsita novi, raspadaju se, odlaze neki igraci iz Kamenih kao sto je Vampir, Boxer je sve redji, nema ni Dace... Banja Luka momci i dalje aktivni ali sve manje...

Server i dalje pun, doduse manje, al opet ima igraca ) . I tada gubimo konacno jedan war od Vojnika. Zasluzeno pobedjuju, bolje igrali, mi nismo bili na nivou i eto . Kuze nam napravio pometnju ) .

Tamo negde Avgust 2009 dolaze nam Milko, SnipeRR, Zex. Ali vec pocinje da skripi polako. CoD2 sve manje igraca, Kameni sve prazniji (da se razumemo, meni je tada 15 igraca bilo malo, nvikao sam igru 15vs15 ). Masa prelazi na CoD4 i pocinje aktivno da igra, odlaze jos neki igraci i polako sve slabije psotajemo aktivni.

Pocetak 2010. Server i daje imamo, igramo po neki TDM war, ali sad krecemo lagano i na SD. IGrali smo i ranije, ali nije nam bilo zanimljivo. Tu bas i nemamo neke rezultate pa se cesto desavalo da izgubimo. Opet LW su nas mlatili na SD, docekali su svojih 5 minuta jbg ...

E onda dolazi jedan period, cini mi se 6 meseci kada je sve umrtvilo. Ja sam pauzirao sa CoD-om, Kamenih nije vise bilo, server i forum ugaseni... Slab kontakt sa clanovima... Jbg verovatno se ne bi opet ni sastavili da Otto nije dao pare i uplatio server. Medjutim i to je kratko trajalo 3 meseca smo bili aktivni i opet isto...

To je trajalo sve do ja mislim Juna sad ove godine, kad smo Otto, Korg, Vrabac i ja uspeli da sakupimo ekpicu po poceli opet starim putem. Ali ne mogu da kazem da je bilo tesko, svi Kameni ko da su jedva cekali da se vrate, a mozda je i trebala ova mala pauza ) . Istina, vrbovali smo dosta igraca na staro ime, ali sta ces.

I da, Kameni imaju i par videa. Uglavnom pralvjenih od strane Boxera i Vampira.




I evo servera, pa kad mozete navratite :)

176.57.142.99:28960 Kameni*Momci Cracked TDM 7/24*hrs
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top