Brutal Public GTA SAMP ROLE PLAY

Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
2
Evo za one koji igraju Grand Theft Auto San Andreas Online,jedan novi role play verujem da ce vam se svideti ja sam poceo da igram GTA SAMP uz njega,i za one koji jos nemaju GTA SAMP jos evo linkova za download.Brutal Public,je balkanski GTA SAMP server sa veoma dobrim modom,za sada imamo 30 slotova zato sto je server nov mada ako vidimo napredak na serveru uzmiamo 60 pa na dalje,nemojte spamati za admine zato sto ih delimo samo onima koje poznajemo duze vreme i znamo da su dobri role play igraci i da poznaju pravila,mada nemojte gubiti nadu admina mozete dobiti ako budete igrali neko vreme na serveru i pokazete kakav ste igrac. Server se otvara 04.02.2011 u 19:00,ip adresa servera je 178.63.80.210 :7867 ovde je link za skidanje GTA+CRACK+SAMP bez opasnosti po vas racunar za par sati uz pomoc uTorrenta PC - Gta San Andreas + CRACK + SA-MP (download torrent) - TPB ako ne znate kako tutorial se jos uplouduje ali kada se zavrsi evo imena "Vodic za novajlije u gta samp".DODJITE I IGRAJTE ROLE PLAY SA NAMA BRUTAL PUBLIC |RP| 178.63.80.210 :7867

Kontaktirajte radi vise informacija na email jeziklio@gmail.com ili na http://www.facebook.com/profile.php?id=100001641446678 ili takodje na skype profilu jeziklio@gmail.com ili ime mm.bagzi. UZIVAJTE
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Moze neko da objasni u cemu je fora ovde. Da li imas da resavas neke misije sam ili sa nekim, sta jos moze tu da se radi?
 
Natrag
Top