Britanci među najružnijim ljudima na svetu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
Britanci među najružnijim ljudima na svetu

Tanjug




Ako je suditi po mišljenju Internet sajta BeautifulPeople.com, koji u svoje članstvo prima samo lepe osobe, Britanci spadaju među najružnije ljude na svetu.

Tek svaki osmi Britanac (12 odsto) i samo tri od 20 Britanki (15 odsto) koji su se prijavili sajtu su i postali njegovi članovi.
Postojeći članovi sajta rangiraju kandidate tokom 48-časovnog probnog perioda na osnovu priložene fotografije i kratke biografije.
Kandidate ocenjuju pripadnici suprotnog pola na skali od četiri opcija: "Definitivno da", "Okej", "Ne baš" i "Nikako". Najviše uspeha dosada su imali Šveđani (65 odsto) i Norvežanke (76 odsto).
Od pokretanja sajta 2005. u Velikoj Britaniji prijavilo se bezmalo 300.000 ljudi od kojih je u članstvo primljeno svega 35.000. Sajt je osnovan 2002. u Danskoj, a krajem oktobra ove godine proširio se na čitav svet. Samo u poslednje dve nedelje, odbačeno je blizu 1,8 miliona ljudi iz 190 zemalja dok je primljeno manje od 360.000 novih članova.
Švedska, Norveška i Brazil su zemlje u kojima, prema ovom sajtu, ima najviše lepih ljudi, a Nemačka i Velika Britanija najmanje.



 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
Ne znam, ali mi ipak spadamo u lepe ljude.
A ovo za Engleze se prepričava i kao vic. Kažu da je princ Čarls oženio Kamilu jer mu je dosadilo da bude najružniji na porodničnim fotografijama. :-D
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
Ne znam, ali mi ipak spadamo u lepe ljude.
A ovo za Engleze se prepričava i kao vic. Kažu da je princ Čarls oženio Kamilu jer mu je dosadilo da bude najružniji na porodničnim fotografijama. :-D

Jeste upravu si mi smo među prvima po lepoti samo što neće da priznaju :lol:
A za princa i Kamilu no comment :lol::lol::lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
A za princa i Kamilu no comment :lol::lol::lol:[/QUOTE]

Jeste, setila sam se tog vica, pa sam ga i napisala ovde. Ali, u knjizi "Istorija ljubavnica", Elizabet Abot, pročitala sam vrlo zanimljivu priču upravo o njima. To je, bez sumnje, ogromna ljubav, i on je mnogo učinio da više ne mora da je krije. Ali, tamo je objavljena i jedna od zanimljivijih izjava "ljubavi". Da parafraziram, poslao joj je poruku koja je glasila otprilike ovako: "Voleo bih da sam tampon, da bih mogao stalno da ti budem u gaćicama". Ne znam, ali meni ovo ne zvuči "prljavo", zvuči mi čak nežno. Zamisli koliko mu je nedostajala.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Britanci među najružnijim ljudima na svetu,ja bih dodao i nemce,oni meni deluju tako kao da ih je đavo izvadio iz šuplje vrbe.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
Britanci među najružnijim ljudima na svetu,ja bih dodao i nemce,oni meni deluju tako kao da ih je đavo izvadio iz šuplje vrbe.

Da Nemci su mislim odmah posle Britanaca,a slažem se i oni su ružni pogotovo što su se sad poukrštali i sa crncima i ko zna s kime još :(
 
Natrag
Top