Bozje srce-poslusnost

Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
BOg bira na svojstven nacin svoje izabranike.kao sto se da videti ljudi mogu birati izgledom,formom,itd,ali Bog apsoluto bira na svojstven nacin po Bozjem srcu.a njegov princip je poslusnost.saul je izabran od ljudi koji su zeleli biti kao ostali narodi i iskali su cara,a Bog je birao davida. cak je i samuilo na cas pomislio po telu gledajuc da je drugi. danas Bog zna svoje ,upravo po toj poslusnosti Reci. nema drugog teksta za Bozji izabrani rod. Bozje seme. i Bog ima samo jedan blagoslov nema dva. slucaj jakova i ezava.proddavati prvorodstvo je tezak prestuip za dusu. crkva otpadnog dela je prodala svoje prvorodstvo u nikeji 325 ,pricom o tri Boga i odbacivanjem spasavajuceg imena Isus odbacivsi istinu o jednom Bogu Biblije. kad god to cinimo mi sluzimo drugome i primamo drugoga zloga. da malo pojasnimo temu,jer je to ocito falilo,ali opravdano je izostalo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
kolega
Božji sluge, znači ljudi koje Bog odabere u ovom našem vremenu u kojem živimo,
se prepoznaju po tome da poštuju Božji Zakon i drže subotu

istina je da Bog nije i ne gleda kao čovjek
jer
On gleda srcem a ne oćima kao čovjek
Bogu vanjština, izgled nije presudan, negu nutrina
ono što je čovjeku na srcu, kakrakter je glavna točka
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
kolega
Božji sluge, znači ljudi koje Bog odabere u ovom našem vremenu u kojem živimo,
se prepoznaju po tome da poštuju Božji Zakon i drže subotu

istina je da Bog nije i ne gleda kao čovjek
jer
On gleda srcem a ne oćima kao čovjek
Bogu vanjština, izgled nije presudan, negu nutrina
ono što je čovjeku na srcu, kakrakter je glavna točka
reci mi,da li je karakter moguc kod coveka,ako ne slusa kao sin svog oca? kakav je karakter tog sina koji je neposlusan ocu? prvo mi to odgovori,ali razmisli.da bi videli po pitanju subote sta je poslusnost. jer koga verujemo tome robujemo,zar ne? ako mislis da je poslusnost ono sto Bog bira kao Bozje srce,onda proceni pitanje mudro i daj jasan odgovor spedy i ostali koji zastupate recimo subotu i zakon ovde!! da na jednostavan nacin proverimo da li smo doista sinovi poslusnosti.mir svima.
 
Natrag
Top