Bozja Knjiga zivota

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
A zašto ti spamaš Forum?
Na religijskom forumu pisemo o religiji,zar ne?
Bozja knjiga zivota se pojavljuje u Bibliji,evo ja sam dao cak 3 stiha gde se ona pojavljuje,pa koje je to moje spamovanje Foruma???
Ako ne znas nista o njoj mozes procitati,pa malo razmisljati o tome sto si procitao,a ja sam ti ostavio te stihove.
Sta mislis dal se u toj knjizi nalaze oni koje je Jehova Bog licno pobio,kao i oni koji ga namerno nikada nisu slusali i radili sve kontra,na primer Adam i Eva???
Da li ih je Jehova Bog vaskrsnuo ?,da li se nalaze u knjizi zivih???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Tako je, on na svakoj temi na ocigled urednistva spamuje i prosipa bezumlje o Adventistima i Svedocima, krseci i pravilnik foruma, i ne pridrzavajuci se da pise o temi.
Zdravo Laodikejac,dugo te nema,nadam se da si zdrav i da ces opet doci,
i da ne bude samo pozdravna poruka,evo ovde i stih koji govori o Knjizi secanja(spomena)
Malahija 3:16 Tada koji se boje Gospoda govoriše jedan drugom, i pogleda Gospod, i ču, i napisa se knjiga za spomen pred Njim za one koji se boje Gospoda i misle o imenu Njegovom.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Hvala na brizi, odlicno sam.
Nisam bio na forumu duze vreme, cak sta vise - na internetu.

Radio sam javno, sa panoom o Hristovom dolasku, deljenju spisa, td..
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Hvala na brizi, odlicno sam.
Nisam bio na forumu duze vreme, cak sta vise - na internetu.

Radio sam javno, sa panoom o Hristovom dolasku, deljenju spisa, td..

Pa drago mi je,pa lepo,
a da li znas sta sve pocinje da se prica...
Naprimer o Mariji govore da je po poreklu iz Aronove loze ,sve vise je sajtova kao sto je Akademedia sa predznakama vlade Srbije koja buni mnoge ,ali ovde je tema o knjigi zivota,i zasto je znacajno njeno postojanje.....,pa ako neko i mre , Bog ce ga se setiti u odredjeni dan i vaskrsnuti ga.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A zašto ti spamaš Forum?

Valjda da ne izostane u odnosu na "brata" mu po "ocu" MIleru, uTripo41vanog.

No, sada ozbiljno, ne postoji nikakva knjiga, fizička knjiga života. Iako se taj termin zaista pominje u drugoj knjizi na koju Mileriti padaju u trans (nakon Daniela) u Apokalipsi, on se ne odnosi na fizičku knjigu u kojoj Bog (tačnije anđeli "ćate") piskara imena. Radi se o prenesenom značenju, o stilskoj figuri, ali to ovim materijalistima ne vredi govoriti, jer ionako su zarobljeni u "materijalnom".

Da ne govorim o tome da niko od njih i ne zna da je svako ko veruje da Isus jeste "JA JESAM" - YHWH, ko je kršten upisan u "knjigu života".

A, kako znamo da je najveći broj onih koji pripadaju kultovima Mileritizma pre toga pripadao Crkvi pravoga Boga, a da se krštenje ne ponavlja, onda se s pravom može postaviti pitanje sudbine tih jadnih zavedenih duša, tih ukradenih ovaca koje "najamnici", sotonini sledbenici pokradoše iz ovčinjaka Gospodnjeg.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A nijedan smisao nije dao iz te knjige. Niti je u stanju da objasni bilo šta svojim rečima.
 
Natrag
Top