Boston Legal (Bostonski Advokati)

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Gleda li ko ovu seriju... Poslednjih 5-6 godina redovno pratim neku seriju u večernjem terminu na RTS-u...ovoga puta u konkurenciji Rima izbor je pao na advokate...
Dakle šta mislite o seriji?
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
9
Obožavam ovu seriju... Prikazuje svo licemerje američkog zakonodavstva, sa svim onim zakonima i elitnim advokatima, nigde nema pravde. Likovi u seriji dobijaju sporove pred sudovima, koje inače u stvarnom životu nikad ne bi mogli da dobiju...Ali i zabavna je na svoj način. Dijaloge dva prijatelja na terasi nakon uspešnog dana jednostavno ne treba propustiti !

p.s. telefon mi zvoni u ritmu tam-tam-ta-ta-ta-ta-ta-taaa....
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Ma serija je izvrsna, sa toliko zanimljivih detalja da be bilo preterano nabrajati ih.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Obožavam ovu seriju... Prikazuje svo licemerje američkog zakonodavstva, sa svim onim zakonima i elitnim advokatima, nigde nema pravde. Likovi u seriji dobijaju sporove pred sudovima, koje inače u stvarnom životu nikad ne bi mogli da dobiju...Ali i zabavna je na svoj način. Dijaloge dva prijatelja na terasi nakon uspešnog dana jednostavno ne treba propustiti !

p.s. telefon mi zvoni u ritmu tam-tam-ta-ta-ta-ta-ta-taaa....

Zbog čega misliš da nema nigde pravde i da nikad ne bi dobili sporove? Ipak je Americi potpuno drugačiji pravni sistem u odnosu ne Evropu ne računajući Englesku...

Ima u seriji malo teatralnosti, malo više, posebno imajući u vidu ponašanje u sudnici...zanimljivih dijaloga, na prvi pogled banalnih ali često i surovo tačnih zaključaka Deni Krejna....dobra serija yes3
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
162
Najbolja serija. Skinuo i odgledao celu. :D Sada diskovi idu od jednog do drugog ortaka/ortakinje. :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Najjači je Džeri sa onom drvenom cigarom :)
Jel znaš kako se zove ona epizoda kad je koristio cigaru tokom celog suđenja
a Alan bio zastupnik protivničke strane ?
 
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruka
8
koliko sam voleo da gledam seriju nisam nikada isao na prva 2 precasa petkom u skolu!!!
kada se zavrsila sezona koja je skoro bila na rts-u ja sam teo da skrenem, te srecom nadjoh ovde puno sezona.Voleo bih ako neko moze da mi kaze koja je sezona Bostonskih advokata bila sada na rts-u?HVALA :D

Dodato posle 15 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A da nisam rekao razlog pa ovako izgleda glupo xD
NISAM ISAO PETKOM NA PRVA DVA PRECASA ZATO STO NIKAKO NISAM MOGAO CETVRTKOM STICI DA GLEDAM SERIJU TJ. PREMIJERU PA SAM MORAO PETKOM DA GLEDAM REPRIZU!! :D
I nije mi zao brdo opravdanih zobg SERIJE I UVEK BI TO RADIO!!!! :D :D :D :D
I da koliko sam je voleo poceo sam hvatati TIKOVE Alana Shona! :D
NAJJACI SU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top