Boki hteo da siluje marjana

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ti si pravi muškarac za mene. Ja ću večeras da te smestim u krevet i da te uspavam. Skini se, maziću te i paziću te celu noć


33307.jpg


Boki 13 pošao stopama Đusa!
Kao što je reper na prošloj Farmi seksualno progonio Miloša Bojanića, tako sada transvestit nasrće na političara, kojem je sinoć priredio pravi pakao. Prvo je pokušao sa uvredama:

Boki: Tetketino s bradom, da li si se transvestirao nekad?
Marjan: Ma, mani se mene, trandžo.

Boki: Hoćeš ti to, vidim da želiš, frustrirani čoveče. Imaš ti neku traumu iz detinjstva.
Potom mu je prišao i mazio ga po telu, a političar je bežao.
Marjan: Pusti me. Nemoj me prljati svojim rukama, nemoj da te pljusnem vodom.
Boki: Ja samo hoću golog da te mazim.

Marjan: Skloni te prljave, debele prste sa mene.
Boki: Kakve mišiće imaš, Marijane. Imaš bolesne oči. Zašto bežiš od jednog trandže? Pravi muškarac, beži od trandže kao što sam ja.
Marjan: Ko zna odakle si uvezen.

Boki: Ja sam debeli transvestit, tačno je to. Znam da ti drhti telo, treseš se od mene, želiš me, znam. Uzmi me, Marijane. Celo veče ću da posvetim tebi i samo tebi. Ti mene voliš, ja bih samo zbog tebe to uradio.

Marijan je potom pobegao u spavaću sobu, ali ga je Boki stigao, pa je bio primoran da drži vrata kako ne bi mogao da izađe. Boki je navaljivao kao zver, dahtao i grebao staklo.

Boki: Ja ću da grebem ova vrata svom snagom, da dodirnem to tvoje telo. Ti si pravi muškarac za mene. Ja ću večeras da te smestim u krevet i da te uspavam. Skini se, Marjane, maziću te i paziću te celu noć.

Boki je jurio Marjana svuda po kući. Kad više nije mogao da podnese Bokijevo maltretiranje Marjana, Ekrem se javio iz kreveta.

Ekrem: Prestani da mučiš tog čoveka, nema smisla više. Nije zanimljivo. Molim te, pusti čoveka, nemoj da ga mučiš.
Boki: A ti si nešto kao pametan?
Transvestit se tada povukao. Ali, dokle?

Goran Doljančević

Boki 13 izbačen pre duela!

Makedonski šoumen Boki 13 ušao je na imanje s tajnim zadatkom da prstom ne mrdne sve dok mu zadruga ne kaže da sme, i tek tada bi ušao u regularnu trku za nagradu od 100.000 evra. Međutim, Ognjen je u živom prenosu iznenadio farmere rekavši mu da spakuje svoje kofere.

„Imao si zadatak da ne radiš, a radio si zadatke tokom paklene nedelje“, rekao je voditelj. Boki je, zajedno sa ostalima, izvršavao naređenja zadruge - kuvao svima kafu, šetao magarca, jadikujući na sav glas...


Izvor: Kurir
 
Natrag
Top