Boki celu noć mučio ekrema

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Makedonski transvestit Bojan Jovanovski nagovorio Gospodu da uradi niz budalaština, navodno da bi podigao gledanost Farme


32084.jpg


Sve za veći rejting!
Taman što je Ekrema uhvatio najslađi san, Boki 13 se ponovo dosetio da napravi neku provokaciju kako bi razbio učmalo veče na Farmi. Prišao je Jevrićevom krevetu i brutalno ga probudio:
Boki: Hajde, ustaj. Opala ti je gledanost.
Gospoda je skočio kao oparen. Boki mu je naredio da dovede magarca i uvede ga u kuću. Ekrem se odmah zaputio prema štali, u čemu su mu pomogli Bata i Limen.
Ekrem: Neće da ide, sve mu j.bem.
Limen: Moraš da mu podigneš rep.
Jedva je uspeo da dovuče magarca u kuću, ali kada su mu rekli da ga uvede u spavaću sobu, rekao je da se plaši Marjana. Morao je da vrati magarca u štalu, ali ga je sačekao sledeći zadatak. Boki mu je naredio da skuva čaj i da ga odnese Banetu u krevet, što je on i učinio.
Ekrem: Bane, uzmi čaj. Boki me poslao da ti dam. Dobar je čaj, povuči samo malo. Sve je čisto, dece mi.
Bane: Kaži Bokiju da ga duva!
Ekrem: Boki, neće on da pije čaj. Rekao ti je da ga duvaš. Da ga popušiš.
Ova fora mu je upalila kod Jace, koja je oberučke prihvatila čaj. Sledeći Bokijev zadatak bio je da Ekrem legne da spava pored Baneta, na šta je maneken pobesneo.
Ekrem: Ja moram da legnem ovde.
Bane: Ovde nećeš spavati, ja ti kažem. Idi lezi sa Bokijem. Nemoj da bi pokušao.
Ekrem: Šta ću ja kod njega, rekli su mi kod tebe da legnem.
Kada je video da će ponovo izvući deblji kraj, Ekrem je podvio rep i vratio se u svoj krevet.
I - gledanost je skočila.
Eva: Hoću da me snimaju golu!
Vremešna glumica je otkrila da kamera izbegava njeno golo telo, koje ona ipak svesno pokazuje!
- Ja se namerno skinem i tako gola čekam da me kamera snimi, ali ona se okreće. Ja gola, a oni kreteni okrenuli kameru. Imam neki osećaj da me snimaju golu u kupatilu, pa se onda nameštam da što bolje ispadnem - rekla je Eva Ras.

Ekrem brojao daske ograde na hladnoći!
Najzanimljiviji zadatak koji je Boki dao Ekremu bio je da broji daske ograde! Iako je napolju bilo veoma hladno, Jevrić je odmah pristao na zadatak. Dok je Boki stajao na verandi, Gospoda se tresao i brojao daske u tami.


Izvor:Kurir
 
Natrag
Top