Bojana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Hvala bogu vidi se da je dete i dobro cuvano.
Kakav je taj monstrum koji moze da je ostavi ?
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Barbie gledaj tvoju imenjakinju jel si i ti bila tako slatka.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Medena,steta sto joj je takva sudbina da se rodi medju idiotima.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.684
Samo da vam razjasnim,mislim,još sam u šoku,dete je dovedeno u moj izmedju subote i nedelje,zvao sam miliciju,odmah,došli su istog časa,napravili zapisnik,i mene zamolili da prenoći,jer kod nas ništa sem kafana ,kafića.....ne radi.Igrom slučaja,komšinica na petom radi u Socijalno,već kako se zove,i u nedelju zvala koleginicu...............Bila,popila kafu,ali "nemožemo ništa,do ponedeljka ujutro" Čitao sam čat,Barbie jesi u pravu,nemoj ovo pogrešno da me shvatiš,ali šta je kod nas normalno,ispričaću nešto na kraju,nevezano za dete,Jutros me je zvala socijano,oko pola devet,ja sam preležao paralizu,i imam apotrofiju mišića.......a to je navela komšinica,pa su zato došli kod mene,mada ja ću sutra morati da odemdo suda,hteo ne hteo.Užasno se teško krećem,nebitno,ne bi hteo da u vama izazovem neko samosažaljenje,bez uvrede,elem,došli su tek oko dva,e,da,najvažnije je da su mi onu noć kazali da ne vadam stvari iz ranca,i ranac je na kraju otišao sa njima,znajući moju decu.Rekli su da će doći oko 10,pa čekaj....na kraju dete zaspalo.....oni evo ih.Priča kafa.......uglavnom,pitanja standardna,moja lična karta,podaci....okej,izvadiše iz neke kese,crne,ranac.E,da one stvari,što sam napisao da sam našao onu noć.bile su u kolicima,a pelene
ispod u korpi.Paket,10 komada,i jedan otvoren,dve upotrebljene,mala je bila suva,mislim upiškila se,ali ja sm očekivao ojede......Ranac kad smo otvorili,ja sad ne ulazim u to,možda su ga pretresali,ali sve stvari cakum pakum sređene,kao da je sad izašla u šetnju.Vadi jedan inspektor,drugi piše.....ja se "raspravljam"sa Socijalcem,ne svađamo se,nego reč po reč......Pantalonice,pet pari,duksići,takođe,dva para hulahopki,e i u tom momentu budi se Bojana,i potegne za rancem.Moram ovako da vam ispričam,neznam kako bih,u detalje.Nađu jaknu,sa unutrašnjim dzepom,na dnu,i to im bi sumnjivo,kao teška,nije kožna,ali kao koža,reče mi Kaća štaje,nema veze.Možda su ga već pregledali,ali..tražili mi makaze,celu je "otvoriše"u njoj,lova,sad koliko,nisam zapamtio,još sam u šoku,krštenica na ime BOJANA SIMONOVIĆ,stoji ime oca,majke,sve,sve,iz okoline je Požarevca,ne mogu da vam opišem,evo sad mi kaže socijalac 200 evra.Zato sam ugasio sajt,sede jedan od inspektora,ja sam izašao van sobice,a imam one sluške sa mikrofonom...kog je zvao,jebemga,uglavnom pitao me za mejl.to jest da li imam mesenger,web kameru.....hvala bogu imam,prebacismo se na običan net,stavili Bojanu ispred kamere,i pojavi se mlađa žena,plava,ja kažem"liči na ćerku"i samo joj rekla ime,to je bio vrisak,ma nemam reči.Sad se ježeim dok ovo pišem,pišem jedan sat a sve a se desilo pa za deset petnaest minuta,Neverovatan je internet,tek sad vidim.Majka joj se zove Miljana,ima 25 godina,muža i starijeg sina,6 godina.Sestra joj je narkoman,Bojanina tetka mislim,i odvela je navodno još u četvrtak u Beograd,Kad su je pitali što je dala narkomanki,traelo je u subotu neka njihova rođaka da se uda,pa ona pošla ranije.......a nije ni pojavila kod te rođake.Da sad nisu ništa znali o Bojani,a sestra je samo slala kratko poruke "tu sam,treba mi lova".Neznam ko je napisao u čatu prava SAPUNICA.E,sad,zašto je ona nju ostavila,mada.....nećemo znati dok je je ne nađu,tetku,uglavnom,doći će predveče u Beograd,sad trenutno nema šanse da Miško (njen tata)vozi,razumljivo.Priča jeste neverovatna,ali....ne znam da su je onu noć odveli U recimo Zvečansku,ili gde već,našli bi je,ali to dok administracija prikupu papire,pa "svedoci"a ko je tu noć,osim Kaće,i njene tri drugarice video, sedi u kolica,svaku smo (su) ispitali posebno,i svaka je ispričala istovetnu priču,kolica su bila pored snetlare,od ulaza broj jedan,a ja inače "čekam"đubretare mada otključam pa kad dođu.Uvek ostave upaljeno svetlo,pa Kaća kad se vraća,već odakle,ugasi svetlo,i čule su mali "smešak"....pa se priča vraća na početak

P.S.Nevezano za Bojanu,pre dve goine,u jednom stanu,opet je bio vikend,procuri voda,komšiji išla voda bukvalno,i tamo gde nema cevi,U ŽIVOTU,plafon od sobe,recimo,zvao ja,inače sam godinama predsecnik kućnog saveta,Moraio sam da zatvorim vode u obe vertikale,ceo vikend,u toj vertikali,stanovi nisu imali vodu,a bilo leto.A zašto,na kraju,kad sam nekako dobio vodovod,jebemga koga već,ljubazno su mi kazali (u prevodu odjebali) "znate za vikend samo rade hitne intervencije"a stan pliva,toliko o našim vikendima i nazovi hitnim intervencijama,bilo kojim,E tako su i meni rekli ona dva cajkana,ja šta ću,okupa dete......
Ponavljam,sve zvuči neverovatno,ali.....život je ponekad mnooogooo surov
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.965
Neverovatno šta da dodam, PSY Bićeš u dnevniku ili u blicu sutra ujutru :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
joj,tek sada citam ovo,nisam bas upucen,ali sam se najezio...sreca da je na kraju koliko toliko ispalo kako treba...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top