Kako da promenim temu (izgled) foruma

Član
Učlanjen(a)
11.02.2012
Poruka
16
Znam da je ranije na forumu postojala opcija izbora boje foruma, bilo je 5-6 boja koje je svaki clan mogao da odabere. Kasnije je promenjena platforma foruma, preslo se na XenForo koliko vidim i sada postoji samo ovaj sadasnji dizajn foruma sa zelenim ivicama i belom pozadinom.

Ali juce slucajno naleteh na jednu temu na forumu i primetih da je u jednom screenshot-u koji je napravio moderator Sota http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-355#post-1428121 , forum u potpuno drugom plavicastom dizajnu, drugacijem od ovog zelenog, standardnog.
Moje pitanje (za moderatore, urednike ili nekoga ko zna) je da li je moguce promeniti stil (izgled) foruma tako da izgleda kao na tim prikazima, bilo nekim podesavanjem na forumu ili nekim programima ili aplikacijama? :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.266
Black Knight stoji dok se ne ulogujes.Cim se ulogujes automatski prebaci na skin koji si odabrao.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
276
Kada koristim tablet izbaci mi temu Blue Sky koja mi se mnogo svidja, a koje nazalost nema kada posecujem forum sa racunara. Da li mozete navedenu temu da ubacite i za racunare?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.913
Kada koristim tablet izbaci mi temu Blue Sky koja mi se mnogo svidja, a koje nazalost nema kada posecujem forum sa racunara. Da li mozete navedenu temu da ubacite i za racunare?

Postoji tema Blue sky i za racunare...prva je po redu....
Idi do kraja stranice ...u donjem levom uglu stranice pored Srpski lat klikni na "Izbor stila" i klikni na temu koju zelis....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.913
Forum je nadogradjen......imate tri opcije sto se tice izbora izgleda SF

Idite do kraja stranice ...u donjem levom uglu stranice pored "Srpski lat(English US)" kliknite na "Izbor stila" i kliknite na temu koju zelite....
- Dostupne nove teme, tamna tema SF Night i svetla tema SF Sky......i SF New Age
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ovo razvlacenje preko cijelog monitora mi se uopste ne dopada. Monitor mi je od 27 inca i glava mi leti lijevo i desno, vrat me je zabolio. Ovo ko je predlozio vjerovatno koristi neki monitor od 17 ili 19 inca. Ne dopada mi se uopste, čak, šta više, smeta mi.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ovo razvlacenje preko cijelog monitora mi se uopste ne dopada. Monitor mi je od 27 inca i glava mi leti lijevo i desno, vrat me je zabolio. Ovo ko je predlozio vjerovatno koristi neki monitor od 17 ili 19 inca. Ne dopada mi se uopste, čak, šta više, smeta mi.
Ja sam predložio,takođe koristim monitor od 27 inča,mnogo je lepše i preglednije nego ranije.Odmakni se od monitora pa te neće boleti vrat ni oči.
 
Natrag
Top