Boj Džordž: Srbi su pravi domaćini

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ekscentrični umetnik u petak u Plastiku


Boj Džordž: Srbi su pravi domaćini





Izvor: Blic A.K. | 08. 03. 2011. - 14:49h

Boj Džordž, jedan od najvećih ekscentrika sa svetske muzičke scene i pop ikona osamdesetih, u petak stiže u klub “Plastik”, a kao podrška će nastupiti britanski fanki-haus DJ Mark Vedo.
118388_zabboj02-foto-afp_f.jpg

Boj Džordž se vraća godinu dana od nastupa u Novom Sadu i tačno pet godina pošto se beogradskim klaberima prvi put predstavio kao DJ.
site=yublicrs&targetsite=yublicrs&AdSize=468x60&subcat=zabava&PagePos=1

- Bio sam u Srbiji i oduševljen sam! Mnogo putujem, proputujem svet nekoliko puta za kratko vreme i ono po čemu gledam neku zemlju su ljudi. Ovde, kod vas u Srbiji, divni su ljudi, topli, pravi domaćini. Beograd je grad koji ima duha. Kada sam bio video sam da vole da luduju, uživaju, provode se, uživali su tada, uživaćemo i sada! - navodi Boj Džordž i za žurku u Plastiku najavljuje lud DJ set osvežen novim hitovima.

- Obožavam da puštam muziku! Stalno “vrtim”, dva do tri puta nedeljno. Uvek sam spreman. Inače, uvek sam u potrazi za novim stvarima, uvek dopunjujem muziku, trudim se da budem inovativan, uvek su tu neke nove pesme. Uvek je to jedan dobar DJ set! I sada ćemo napraviti ludnicu! - kaže popularni muzičar.

Cena karte za ovu žurku je 1.400 dinara, a uz rezervaciju 1.200.
 
Natrag
Top