Bodybuilding

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Wow Cobi,svaka čast lepo si izdefinisan,mislim ovo do pola koliko sam videla...još da vidim noge pa da te ocenim:);)

Jel izlaziš na takmičenja ili je čisto iz rekreacije?...mada bi po slici rekla da je više od rekreacije,jel za izgled koji ti imaš na slici treba dosta rada,vežbe i još po nečeg:)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
to je slika sa takmicenja iz svalacaonice,iz 2003.u poluteskoj kategoriji Kup Srbije i Crne Gore 3.mesto.Ako ti kazem da je prvi iz te kategorije sada u Americi jer je dobio profesionalnu kartu,a ja sam bio sa najmanjom kilazom u toj kategoriji uspeh je vise nego dobar.Donji deo ne sme da ti pokazujem,ozenjen sam covek,ubila bi me zena:(.Ne treniram vise aktivno,ali se bavim trenerskim radom,jer sam o ovom sportu 11 godina i toliko otprilike se bavimi nutricionizmom,i zdrravom isharanom.Moji takmicari su osvajaci od drzavnih do svetskih odlicja,tako da moje znanje je i prakticno provereno.Takodje pravim programe ishrane i treninga,kako za takmicare,tako i za rekreativce,ali i za one koji to nisu bilo zeleli da se ugoje ili da smrsaju.Eto toliko:)
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ok šalim se ja što se tiče nogu i razumem te,nego sam to rekla zato što me je uvek da kažem iritialo kada gledam osobe koje stavljaju svoje slike pri poziranju samo do pola....odmah dođem do zaključka da noge ne rade uopšte,što je po meni velika greška,ako se već baviš bodybuildingom svakom delu tela treba da posvetiš pažnju.
Što se takmičenja tiče jel misliš na Šarčeva(ako je on u pitanju sve mi je jasno),znam da je on sada u Americi,a za treće mesto sve pohvale.
Ja se ne bavim bodybuildingom,ali kao da se bavim....moj brat stariji od mene 9 godina 25 godina se bavi tim sportom....takođe više nije aktivan nego se samo održava,ali je on više išao na discipline snage.Tako da o ovom sportu mogu pričati do sutra i baš sam se začudila kako ne postoji tema....hehe možda zato što ja svaki dan slušam o tome pa mi je već ušlo u pore :)
 
Natrag
Top