Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Blapunkt TravelPilot 40

• Začetnik teme Miso997
  • Datum pokretanja
M

Miso997

Poštovani, nov sam ovde, te se unapred želim izviniti ako sam promašio temu. Naime evo o čemu se radi:
U pitanju je navigacija Blaupunkt TravelPilot 40, u tu navigaciju ja sam pokušao ubaciti iGo Primo, ali pri učitavanju nav. pojavi se error ( ostaviću sliku u prilogu ). Pokušao sam da original RF folder stavim na mem. karticu, ali nažalost isto se dešava, a fajlovima u WinCE ne mogu da pristupim. Hvala unapred za pomoc.
https://www.dodaj.rs/image/eleOE

WOB

WOB

Član
A gde si prvo pokušao ubaciti iGO Primo? U internu? A kako si kopirao iGO Primo u internu, ako joj sada ne možeš pristupiti?
Odakle ti iGO Primo koji si kopirao? Da li je postojao save folder? Da li si ga obrisao?

M

Miso997

Da u internu. Mogao sam ranije da pristupim, sad ne mogu zbog ovog errora. Taj igo sam ubacivao i na druge nav i radi. Nije postojao save folder. Problem je taj error, koji mi ne dozvoljava dalje..

WOB

WOB

Član
Ne možeš preko kabla da povežeš uređaj sa PC? Uređaj ima taster (u rupici) za reset...

M

Miso997

Mogu, ali mi izbacuje da treba da formatiram pre korišćenja. Znam za taster probao sam..

M

Miso997

Da, isto je..Stara NAV je bila na internoj..sd čita čujem zvuk kad je ubacim, ali ne čita mi nav sa nje ( pokušao stare fajlove da vratim preko SD )

Bocky72

Bocky72

Član
Da li hoće ovo
1. Enter the hidden menu: Boot Lucca and in the first screen (the advise one) press with a stylus like this: Up-Left corner, Up-Right corner, Down-Right corner. You'll have the Factory Test Menu

2. Press the "File Explorer" button (Down Left).

3. Go to the Windows Folder. Run "ChangeUSB.exe". Choose ActiveSync. Now you have access to the whole file structure in your Lucca from your PC. Reboot Lucca.

4. From your PC run CeRegEditor (Google will find it for you). Access "HKLM\Init" and change Var Launch50 from "\Windows\LuccaLanguage.exe" to "\Windows\Explorer.exe". Reboot.