Blagosloven Bog i Otac Gospoda našeg Isusa Hrista

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Hej, ti si krivovjerac. Kad ćeš ti shvatiti da je Isus Bog?
Isus je Bog -"Ja i Otac jedno smo". (Iv, 10, 22) i Sin Božji u odnosu na Presveto Trojstvo.
Što vi izmišljate? Bog je jedan, ali ima tri božanske osobe.
Hej BRE,
pa ti nemas blage veze sa Biblijom.
Kao prvo rec "jedno" se prevodi i kao "JEDINSTVO",primer muz i zena bice jedno telo..,nadalje zar je moguce da si takva bukvalistkinja?
Jel rec jedno i u ovom stih shvatas doslovno???
Jovan, glava 17
21 Da svi jedno budu, kao Ti, Oče, što si u meni i ja u Tebi; da i oni u nama jedno budu, da i svet veruje da si me Ti poslao.
Od kada to i kako prevodis HRIST sa Bogom?
Samo ime Hrist ili Mesija ili piomazanik znaci da je Bozji poslanik,ili SLUGA.
Samo u naucnoj fantaziji Hrist moze da bude PRAVI Bog.
Ako je Jehova Bog dao Mojsiju titulu Boga,a zasto ne bi tu istu titulu dao i Isusu???
2 Mojsijeva, glava 7
1 I Gospod reče Mojsiju: Evo, postavio sam te da si Bog Faraonu; a Aron brat tvoj biće prorok tvoj.
Jehova je Pravi Bog koji odlucuje kome ce i kakvu titulu dati.
Uostalom procitaj samo ime ove teme,i videces ogromnu razliku izmedju Jehove Boga i njegovog sina Isusa.
Pitanje je dal ti hoces ili neces da takodje Blagosiljas Jehovu Boga ,oca od Isusa Hrista.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
S tvojom NE, i ne želim imati. Vi, jehovini svjedoci, nemate pravu Bibliju, već iskvarenu, prilagođenu vašim potrebama. Pa, to je svima poznato, nemoj se praviti da ne znaš.
Pa dobro devojcice,
kad ti se vec ne svidja Biblija JS,sta pise na grckom jeziku,ili vec kako je taj grcki preveden u tvojoj Bibliji?
Hajde da se sluzimo tvojom Biblijom.
BGT 1 Peter 1:3 Εὐλογητὸς ὁ θεὸς καὶ πατὴρ τοῦ κυρίου ἡμῶν Ἰησοῦ Χριστοῦ ὁ κατὰ τὸ πολὺ αὐτοῦ ἔλεος ἀναγεννήσας ἡμᾶς εἰς ἐλπίδα ζῶσαν δι᾽ ἀναστάσεως Ἰησοῦ Χριστοῦ ἐκ νεκρῶν, (1 Pet. 1:3 BGT)
CRO 1 Peter 1:3 Blagoslovljen Bog i Otac Gospodina našega Isusa Krista koji nas po velikom milosrđu svojemu uskrsnućem Isusa Krista od mrtvih nanovo rodi za životnu nadu, (1 Pet. 1:3 CRO)
Da li ti blagosiljas Boga i Oca naseg Gospoda Isusa Hrista? i kako ga to blagosiljas jer eto kad ga Petar blagosilja ,mozda ces i ti?
 
Natrag
Top