Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
579
namjera a ne rezultat..šta mi možemo postići što Bogu treba..ne treba mu ništa od nas,kao Bog ima sve, sem našeg dobrog nastojanja,namjere..
..slažem se svakako s tobom da se treba truditi u odnosu na sebe, sebe mijenjam na bolje a ne drugog..a u vezi sa drugima,komunikacijom,postupcima..

..tu sam samo mislio na to kako ljudi traže mir mimo živog odnosa(ljubavi) sa bližnjim..meditacija,medikamenti..hvala

Slazem se ramireze sa tobom oko namere. Namera je najbitnija. Ali se ne slazem sa tobom oko meditacije. Ima ih puno vrsta ali neke od njih upravo jesu odnos sa zivotom ili kako ti kazes, upravo predstavlja mir u okviru zivog odnosa.
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2009
Poruka
1.287
dobro,ako ti tako odgovara,,ja sam iznio samo ono što mislim
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
579
Ih kada bi bilo onako kako mi odgovara to bi bio raj u zivotu nego na zalost obicno nije onako kako ti odgovara vec onako kako mora da bude. A ovo sto sam napisao je onako kako jeste. Ne radi se o mom misljenju vec o tome sta jeste meditacija.
Medjutim ako ne zelis da naucis nesto novo vec se drzis svojih shvatanja bez da u tvom umu postoji bilo kakva mogucnost da promenis svoje misljenje, onda je to ono kako tebi odgovara i to je meni skroz ok. Samo sam hteo da skrenem paznju na neke cinjenice.
 
Natrag
Top