BlackBerry Q10 Srbija

Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
1
Iskustvo je skroz OK, šteta što su "prekasno" izašli s istim. Software radi vrlo stabilno, odličan BB Hub za sve moguće varijante komunikacijskih poruka. Baterija (Q10) traje uz osrednje korištenje 2-3 dana, ako intenzivno koristite tokom dana-izdrži 1 cijeli dan.
Osnovne-najbitnije aplikacije može naći u App store-u, orginal ili android portovi. Hardwarski (Q10) je fenomenalno urađen. Mogu preporučiti svakom tko ne kupuje uređaj za zabavu, gledanje filmova...
 
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
2
Ok slazem se da je Q10 dobar ,imam taj telefon zadnjih pola godine,nedavno sam apdetovao novi softver 10.2.0 KATASTROFALNO sam se razocarao ,prihvatanjem ovog softvera promenio mineke funkcije samog Q10 slusalice vise ne rade kada hocu da slusam plajer,ali i dalje rade kada telefoniram nije do dzeka provereno.Kod MTS-a aktivirao sam BB usluge mesecnom uplatom od 600 din i to je sve ok radilo ,ranijih meseci sada kada sam prihvatio ovaj novi GLUPAVI 10.2.0.bukvalno mi jede novac koji sam uplatio za meseco koristenje ,vec to nekeko prebaci ko zna u koju opciju skidanja novca taako da ono sto mi je nekada bilo na mesecnom nivou koriscenja usluge B>B sada mi taj novac potrosi u toku jednog dana,pogotovu kada koristim SKYPE,ne znam sta da radim kako da sve to vratim na stanje predhodnog Softvera,Pregledao sam detalno podesavanja ,mada ih on i nema u nekom shirokom spektru koriscenja veoma je shkrto uradjen seting,nista nije aktivno sto bi moglo trositi novac,Znaci Experimentalno utvrdio sam u nekoliko pokusaja uplatom po 200 din potrosi mi novac i kada mi Fon stoji na stolu u roku od jednog dana,SMUCIO mi se vec.Pozdrav,svim ucesnicima diskusije.Radomir
 
Natrag
Top