Bit defender total security

Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
Imam ovaj AV, i imam sledeci problem, krenem skidati neki zipovan fajl, npr seriju, dodje do kraja skidanja i napise otkriven stetan software, bla bla, i krene skidat opet od 0, i sve tako u krug...iako, naravno, nije stetan software, skinuo sam na drugom kompu gdje je drugi AV program i sve sljaka odlicno...kako rijesiti ovo, step by step ? hvala

da dodam...iskljucim AV zastitu i opet isto...
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
skinuo sam na drugom kompu gdje je drugi AV program i sve sljaka odlicno...
Zašto ne koristiš taj drugi av program?

kako rijesiti ovo, step by step ? hvala
Da bi se neki problem rešio treba saznati šta je njegov uzrok. Iz gore napisanog opisa problema to nije moguće.
U av programu uključi log fajl, ponovi proceduru skidanja i na kraju pregledaj log fajl.

da dodam...iskljucim AV zastitu i opet isto...
?
Ova informacija osetno komplikuje dijagnostiku i traži dosta novih informacija.

Možda je najbolje da deinstaliraš av program i bez njega probaš dl. Ako problem ostane, tada je uzrok na drugom mestu...
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
koristim jer sam kupio regularno, nije krekovana verzija ili slicno. Ranije sam skidao slicne fajlove, nikad problem, nema veze, skinucu na drugom kompu, ocito se problem javlja kod zipovanih datoteka, kad skida normalnu sve bude ok
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
Zašto ne koristiš taj drugi av program?


Da bi se neki problem rešio treba saznati šta je njegov uzrok. Iz gore napisanog opisa problema to nije moguće.
U av programu uključi log fajl, ponovi proceduru skidanja i na kraju pregledaj log fajl.


?
Ova informacija osetno komplikuje dijagnostiku i traži dosta novih informacija.

Možda je najbolje da deinstaliraš av program i bez njega probaš dl. Ako problem ostane, tada je uzrok na drugom mestu...
uspeo sam nekako da izgasim sve funkcije, iako sam to mislio da sam i jutros uradio, ocito nisam, i sada je skinuto sve bez problema...ocito ima "gusto" sito Bit defender, Avast uopste nije detektovao nista,...radi se o seriji, koja naravno nije zarazena , ali ne znam zasto je prijavljivao
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
uspeo sam nekako da izgasim sve funkcije,
Ok.
Ali i dalje je pitanje, zašto je av bio AKTIVAN IAKO SI GA ISKLJUČIO?
Ko je tu koga kupio, ko je tu gospodar, ko tu koga treba da sluša...?! Ko tu koga z...?!
Takav sw bi trebalo !#$&% zajedno sa win-om koji ne može da opstane bez av zaštite...
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
ma to me ne zanima..bitno je da sam resio
Ok.
Šta će biti kada taj "sw" opet odluči da radi onako kako on hoće i tebe spreči u nečemu što ti je u tom trenutku vrlo bitno i vrlo hitno? Verujem da će te u tom trenutku vrlo zanimati. Bolje da se na vreme pripremiš.
Sretno.
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
valjda cu opet ugasiti i tako resiti problem, ne vidim da ce biti problem ubuduce
 
Natrag
Top