Bila sam u vezi sa Ambrozinijem

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Bila sam u vezi sa Ambrozinijem


Lepa manekenka iz Crne Gore Sanja Brnović preksinoć je izbačena iz kuće Velikog brata. Tokom njenog boravka u kući o Sanji se u spoljnom svetu dosta pričalo kao o velikoj zavodnici koja je uspela da zavrti srca mnogih muškaraca. Pričalo se da je na noge bacila velikog švalera Lenija Kravica, fudbalera Milana Masima Ambrozinija, saudijskog princa, crnogorskog fudbalera Iliju Spasovića, Nišu Saveljića i mnoge druge. Sanja je po izlasku otkrila istinu o svom ljubavnom životu i po prvi put javno ispričala da je, ipak, bila u vezi samo sa Masimom Ambrozinijem.

13014_zabsanja03-foto-j-vucetic_f.jpg


- Sa Ambrozinijem sam imala kratku vezu. Ostala mi je u super sećanju. Veza se završila zato što sam morala da se vratim u Crnu Goru, a i bila sam suviše mlada. Nisam bila ni za kakvu ozbiljnu vezu. Nas dvoje smo u toj vezi više bili prijatelji, nego u vezi - otkrila je Sanja.

Veza sa Ambrozinijem se odigrala pre nekoliko godina, te je to za Sanju davna prošlost, a proteklog leta ova manekenka je imala priliku da upozna velikog šarmera Lenija Kravica. Pričalo se da su njih dvoje ušli u emotivnu vezu, a Sanja kaže da su oni samo prijatelji.

- Oduševljena sam Lenijom Kravicom. Upoznala sam ga preko zajedničkog društva u Sen Tropeu. To mesto je malo i svi se znaju, i tako smo se i mi upoznali u jednoj diskoteci. On je prišao mom stolu i popričali smo. Razmenili smo brojeve telefona, sutradan smo se čuli i otišli zajedno na plažu. Nije postojao nikakav flert niti veza. Ostali smo u kontaktu, ali se retko čujemo

- priča Sanja koja negira da je imala bilo kakvu vezu sa crnogorskim igračem Ilijom Spasojevićem, niti sa Nišom Saveljićem. Sanja trenutno nema dečka, iako se pričalo da je trenutno u vezi sa Manuelom Stojanovićem, bivšim učesnikom „Velikog brata”.

- Manuel i ja smo samo prijatelji. Upoznala sam ga dve nedelje pre ulaska u kuću. Nismo bili u vezi i ne znam zašto je to pričao - rekla je pomalo iznenađeno Sanja.

Kada su u pitanju dešavanja u kući „Velikog brata”, uspešna manekenka će ostati upamćena po velikim svađama sa Erom koji ju je, kako je navela, psihički maltretirao.

- Era nema osećaj da ga niko ne voli. Niti ima osećaja u ponašanju prema drugim ljudima. Ja sam zgranuta. Putujem od svoje 15. godine, upoznala sam milion ljudi, ali takvog nekog još nisam. Era je odvratan i iritantan. Šta god da radi, dok jede, igra, priča, peva, sve vreme iritira! Mnogi su ćutali, ali ja ne mogu da trpim, nisam taj tip - priča Sanja i navodi da nije mogla da trpi Erine provokacije, posebno prema Lepi Lukić.

- Grozno je to što je pričao o Lepi. To je za nju bila veoma stresna situacija. Ona ima svoje razloge zbog kojih se pomirila sa Erom, ali mislim da će ga, kao što je i sama rekla, po izlasku iz kuće tužiti - tvrdi Sanja i dodaje da ju je najviše šokiralo kada su Era i Bora ispoljavali seksualne insinuacije prema mlađim ukućankama.

- To mi je bilo odvratno. I šta znači ono da Era šeta u vešu po kući. Ne priliči njegovim godinama, to je odvratno! Kada sam to videla, bila sam u šoku.
Kada je u pitanju Bora, Sanja kaže da ni njega nije volela.

- Bore mi je u početku bilo žao, ali on je stalno palio vatru između mene i Ere. Ma ljudi, ja im se zahvaljujem što su me izbacili. Ono je bilo mučenje - ističe Sanja koja se tokom boravka u kući najviše družila sa Bokijem 13, o kome je, priznaje, imala predrasude.

- Kada sam čula da u kuću ulazi transvestit iz Makedonije, šta sam mogla da pomislim? Ali kajem se što sam imala predrasude. On je dobrica, pravičan je i sve nas je nekako svojim duhom držao u onom siromašnom delu - kaže Sanja koja misli da ju je Anabela nominovala upravo zbog druženja sa Bokijem.- Ne znam zbog čega su se tačno posvađali, to su njihove stvari, ali znam da ga je uvukla u priču sa Mladenom. Stalno ga je jurila i zapitkivala da li da bude sa Mladenom. Pa ne može joj niko reći šta da radi u životu, neka sama odluči - zaključuje Sanja.


Veliki mozak

U emisiji „Veliki brat - veliki mozak”, koja će se večeras emitovati na Televiziji „Pink”, specijalni gosti biće Dragan Kojić Keba, Darko Lazić, Bokijeva mama i Švabine sestre.

Lepa tužna zbog bebe

Lepa Lukić se tokom vikenda rasplakala zbog toga što je došao kraj zadatku sa bebama. Pošto tokom života nije imala dece, kaže da joj je to bila odlična prilika da se bar na tri dana nazove nečijom mamom. Sanja tvrdi da je Lepu veoma pogodilo to što u životu nije imala dece i da se zbog zadatka sa bebama osetila ranjivom.
- Vi ne možete da zamislite kako se ona vezala za tu lutku. Nadam se da će joj organizatori dozvoliti da lutku ponese kući - kaže Sanja.


Izvor: Blic/Marija Radojković
 
Natrag
Top