Bijonse: "Obožavam svoje obline"

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Bijonse: "Obožavam svoje obline"


Pevačica Bijonse Nouls razgolitila se za časopis Alur" i progovorila o privatnim planovima, koji zasad ne uključuju majčinstvo.
Ona je rekla i da u njenim oblinama, osim supruga Džej Zija, uživa i ona sama i da ih se nikad ne bi odrekla ni poklekla pred sveopštim trendom anoreksije.



bijonse1.jpg


- Obožavam svoje obline, ne bih mogla da živim bez njih. Žena mora da bude ženstvena, a ne anoreksična kao metla - kaže Bijonse.

- Oduvek sam cenila čvrste, fine obline. Nikad ne možeš da uradiš dovoljno vežbi za pumpanje grudi i guze. Volim kad su žene ženstvene, a ne mršave. Moja guza je prirodna, ali kao i svaka žena, i ja imam faze, nekad se udebljam na mestima gde to ne želim. Od Nove godine guzu podižem penjanjem uz stepenice, to je najbolja vežba - kaže seksepilna pevačica.

Ona objašnjava i da želi da se ostvari u ulozi majke, ali ne u skorije vreme:

- Definitivno želim da imam decu, ali zasad je to gotovo nemoguće. Htela bih da mi se tako nešto dogodi spontano.
Izjavila je i da se odriče svog alter ega Saše Firs.

- Zanimljivo je da mi više ne treba Saša Firs jer sam odrasla, sazrela i spremna sam da dopustim publici da me upozna onakvu kakva zaista jesam - zaključila je lepa Bijonse.


Izvor: Press
 
Natrag
Top