Berluskoni: Ne prodajem Milan

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Berluskoni: Ne prodajem Milan
01.08.2009. 21:29

berluskoni-v.jpg


Milanovo očajno leto se nastavlja, a na sve probleme "rosonera" nadovezuju se i priče o tome da će klub uskoro promeniti vlasnika.

Italijanski gigant je izgubio Kaku, besni navijači su tokom izgreda oko trening kampa uputili igračima i upravi ozbiljne pretenje, a adekvatna pojačanja ne stižu. Agonija se nastavila u pripremnim utakmicama i nizu od tri poraza, vatru je dolila priča o odlasku još jednog majstora Andree Pirla, a sada su se pojavile glasine da Adrijano Galijani planira da preuzme klub.

Drugi čovek "rosonera" navodno pregovara sa grupom biznismena iz Izraela o zajedinčkoj ponudi za Milan, a prvi čovek kluba i cele Italije Silvio Berluskoni tvrdi da su to samo novinska nagađanja.
"To su samo priče u kojima nema ni malo istine. Ne znam ništa ni o Pirlu, a sa Galijanijem nisam pričao. Nije istina ni da kupujemo Huntelara. Pričao sam samo sa trenerom Leonardom i on je iz SAD javio da je sve u redu", rekao je Berluskoni.

Izvor: Blic
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.695
Milan

Sto kaze Tranda,jos se nije nakrao,a ja dodajem,treba jos paaara da ooopeeere,i to gomulu jednu,i samo jedno jutro,ukljucim TV,a ono cujes "Berluskoni prodao klun za tricavih 1.... (dodajte sami nule)
 
Natrag
Top