Bekam se smorio u penziji, hoće ponovo da igra fudbal!

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.549
- U meni se pojavi ona ista želja da budem opet na terenu, a onda sam počeo da razmišljam: Da li bih mogao opet da igram - priznao je legendarni Englez

Tan2013-5-18_23183815_0.jpg



Legendarni fudbaler Engleske i Mančester junajteda Dejvid Bekam ne uživa više u penziji i razmišlja da se vrati na teren!


Nekadašnji kapiten “Gordog Albiona” je na kraju prošle sezone odigrao poslednji meč u karijeri u dresu Pari Sen Žermena, a sada priznaje da ima želju da ponovo zaigra fudbal u 39. godini.

- Kada odem da gledam košarkašku utakmicu i kada vidim sve te sportiste kako igraju na vrhunskom nivou, u meni se pojavi ona ista želja da budem opet na terenu, a onda sam počeo da razmišljam: Da li bih mogao opet da igram? Da li bih mogao da se vratim? Da li bih mogao da se vratim iz penzije i ponovo zaigram – rekao je u Bekam u BBC-jevom dokumentarcu.

Bekam trenutno radi na formiranju svoh fudbalskog kluba u Majamiju, pa je moguće da će upravo tamo i zaigrati ukoliko se zaista predomisli.

Dejvid-Bekam.jpg



(Telegraf.rs)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.549
Bekam razmišlja da igra za Majami
Bivši kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Dejvid Bekam, koji je krajem prošle sezone završio igračku karijeru, a zatim postao vlasnik Majamija, razmišlja da zaigra za taj tim.

Dejvid%20Bekam%203.jpg

"Do sada, koliko znam, nije bilo vlasnika - igrača, što bih ja mogao da postanem", rekao je Bekam za Bi Bi Si.

Bekam je prošle sezone završio karijeru u dresu Pari Sen Žermena.

Tridesetdevetogodišnji Bekam igrao je ranije za Mančester Junajted, madridski Real, Milan i Galaksi iz Los Anđelesa.

Izvor: Tanjug
 
Natrag
Top