Bebi dali ime Vuvuzela

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Bebi dali ime Vuvuzela

10. jul 2010. 15:22

Bračni par u Urugvaju rešio je da svojoj novorođenoj ćerki da ime Marija Vuvuzela.

v176036p0.jpg


Jasno je da su roditelji veliki ljubitelj fudbala, ali nije jasno zbog čega su odlučili da svom novorođenom detetu daju ime po plastičnoj trubi koja je obeležila ovogodišnje Svetsko prvenstvo u fudbalu, preneo je Makfaks.

Još je neizvesno da li će se dete zaista tako i zvati, s obzirom da je u Urugvaju prema tamošnjim zakonima zabranjeno davati deci imena koja imaju ironičan ili neobičan prizvuk.


Šef matičnog registra u Meontevideu rekao je da će da proveri da li Vuvuzela spada u tu kategoriju.


(Fonet)





 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Ako nista drugo imace makar jedinstveno ime u svetu .... koja ludost dati detetu takvo ime sorry
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Svakakva imena danas daju deci. Ja sam neko vece na Slovenackoj tv gledala da hoce neki parovi imenovati svoje dete: Banka Slovenije, Isus Hristos...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ma možda i mi već imamo neku. Kad novinari malo obiđu romska naselja, naslušamo se vrlo zvučnih imena, kao Kasandra, Elizabeta, Elvis, pa čak i Šećer. :-D
Prema tome, ne bi me začudilo da i mi već imamo neku Vuvuzelu (siroto dete)...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Bolesni roditelji wacko2 a nisu ni svesni toga sto ih opet cini opasnim po drustvo. Od tolikog broja lepih imena koja se prenoce od pamtiveka oni nasli mumuzela i banka slovenije ....:fool:
 
Natrag
Top